TV Paprika

TV Paprika je první dokumentární kanál na českém trhu, který se věnuje pouze problematice vaření. Vysílá od roku 2004 a přináší převzaté formáty lokalizované do češtiny a slovenštiny. Program je dostupný v nabídce většiny kabelových společností a satelitních platforem. Provozovatelem tohoto programu je společnost Chello Central Europe, která na zdejší trh přináší i další zajímavé dokumentární programy – především Spektrum, Spektrum Home a Fine Living.

tvpaprika

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Gastronomie
Jazyk: Česky, slovensky

Adresa: Pobřežní 620/3, Praha 8 – Karlín

URL: http://tvpaprika.cz/
E-mail: infocz@chellocentraleurope.com
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil TV Paprika

Provozovatel: Chello Central Europe
Vysílá od: 01. 01. 2004

TOP 5 – Články

Spektrum Home nahradí TV Deko v polovině dubna
Výraznou změnou projde 15. dubna TV Deko, tímto dnem dojde ke změně názvu na Spektrum Home a provozovatel posílí značku dokumentární stanice Spektrum. “Od pátku 15. dubna 2011 spustíme v Česku a na Slovensku novou tematickou stanici SPEKTRUM HOME z rodiny Spektrum, která ke stejnému datu plně nahradí dosavadní kanál Deko. Značka TV Deko tím zanikne,” uvedl Jakub Švestka, ze společnosti Chello Central Europe s.r.o.

Spektrum od srpna v novém a v HD
Výrazná změna kanálu Spektrum připomene 15. narozeniny, tento dokumentární program vysílá od svého vzniku v prakticky nezměněné formě. Připomeňme, že Spektrum nahradilo na našem území dokumentární program Max 1 v březnu 2001. Stanice Max 1 byla dostupná už od roku 1994.

Kateřina Kalistová: Je nejvyšší čas na diskusi o komunitních rádiích
Přinášíme vám druhou část rozhovoru s předsedkyní Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Kateřinou Kalistovou. Jak se dívá na nápad sloučit RRTV a radu Českého telekomunikačního úřadu. A jakou šanci na vznik mají komunitní rádia? Může rada zasáhnout do sporu dvou neziskových rádií, které používají shodný název? Předsedkyni Rady zpovídali Juraj Koiš a Jakub Bouček.

Začínají podzimní satelitní hody: CS Link i Skylink přinášejí nové kanály
Příjemné poprázdninové překvapení připravil pro všechny své klienty satelitní operátor CS Link. Na začátek září zdarma zpřístupnil pro všech svých více než 350 tisíc klientů celou programovou nabídku včetně prémiových kanálů. Dává jim tam ochutnat ze svého menu, které právě na začátku tohoto měsíce obohatil o devět nových stanic. Konkurenční Skylink také nezahálí a slibuje několik významných překvapení od 1.října. Na své si přijdou i zájemci o vysílání ve vysokém rozlišení.

Nevkládejme do rozhlasové digitalizace přehnaná očekávání
Digitalizace rádií není zatím u nás ani ve hrubých obrysech. Očekávání jsou ale značná – zejména posluchači a potenciální provozovatelé, kteří jsou teď mimo rozhlasový trh, vkládají do digitalizace značné naděje. Jenže vyplatí se v budoucnu rozjíždět něco, co se nevyplácí už teď?

VYSÍLAČE

 1. [DVB-S] Thor 6 (0,8°W) – SR 28000, FEC 7/8 (freeSAT by UPC Direct)
  11 727 MHz – placený program, polarizace vertikální
 2. [DVB-S] Intelsat 1°W – SR 27500, FEC 3/4 (DigiTV)
  12 527 MHz – placený program, polarizace vertikální
 3. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4 (Skylink)
  11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální
 4. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4 (T-Mobile Televize)
  11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .