TV Nova

Televize Nova je první celoplošnou komerční televizí nejen na českém trhu, ale i v regionu střední Evropy. Vysílá od 4. února 1994 a je hlavním programem skupiny Nova Group pod kontrolou nadnárodního investora CME a zámořské mediální skupiny Time Warner. Skupina Nova provozuje několik volně šířených i placených stanic. Vedle svého hlavního programu nabízí divákům i neplacené kanály Nova Cinema, Smíchov, Fanda a Telka. Z placených stanic provozuje sportovní kanál Nova sport a hudební stanici MTV Czech and Slovak.

nova

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5

URL: http://www.nova.cz
E-mail: dopisove@nova.cz
Archiv vysílání: http://www.voyo.cz
Facebook: Oficiální profil TV Nova

Provozovatel: CET 21, s.r.o.
Platnost licence od: 30. 01. 1993
Platnost licence od:
30. 01. 2025
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/6254.pdf

TOP 5 – Články

Provozní společnost Novy má nové jednatele, už ji nevede přímo šéf CME
Společnost CET 21, která provozuje televizi Nova, má od tohoto týdne nové jednatele. Už za ni nejedná přímo prezident CME Adrian Sarbu, který šéfoval stanicím tohoto regionu v rámci CME od roku 2006. Novým jednatelem je přímo ředitel CET 21 Jan Andruško a výkonný viceprezident CME Anthony Chhoy.

Regulace hlasité reklamy – Probůh, mámo, ztlum tu bednu!
Odborný pohled na problematiku hlasitosti televizní reklamy aneb Hlasitá bouře ve sklenici ztišené (zvuko)vody. Nakolik je tento problém vážný a zdali je vůbec nutné ho legislativně řešit se podíváme v úvodní části krátkého seriálu na toto téma, který exkluzivně pro RadioTV sepsal JUDr. Pavel Foltán, místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Pět reportérů Televizních novin na Nově podalo výpověď
Televize Nova brzy přijde o pětici populárních reportérů známých ze všech formátů Televizních novin. Výpověď podali David Vaníček, Pavel Šuba, Jiří Pánek, Eva Myšíková a Tomáš Hauptvogel. Poté, co byl v pátek odvolán ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček se v redakci zvedla vlna nevole, která vyústila do odchodu několika lidí.

Nova mění ředitele zpravodajství, Ondráčka střídá Mužík
Nejvyšší management televize Nova doznal dalších změn. Dlouholetého šéfredaktora zpravodajství a publicistiky Martina Ondráčka nahradil Vladimír Mužík, který loni nastoupil do Novy na pozici ředitele PR a komunikace. Nyní povede strategicky nejdůležitější část programu a čeká ho mimo jiné i nasazení nového politického diskusního pořadu.

Mediaresearch vítězem tendru na peoplemetry, Nova jej neuznává
Jednatelka Asociace televizních organizací Vlasta Roškotová podepsala ve středu 23. listopadu rozhodnutí o výběru nabídky na Projekt elektronického měření sledovanosti televizního vysílání na léta 2013 – 2017. Vítězně vzešla společnost Mediaresearch, letos poprvé probíhalo veřejné řízení formou veřejné zakázky. TV Nova ovšem toto stanovisko odmítá a reaguje na podle ní „údajné rozhodnutí”, které je navíc „protiprávní”.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-T] Multiplex 2Síť 2 Multiplex ČRa
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – volný program, polarizace horizontální

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-T] Multiplex 4Síť 4 Multiplex DB
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .