TV Noe

Televize Noe je první neziskovou a komunitní televizí na českém trhu. Financuje ji křesťanská komunita. Značnou část příjmů tvoří individuální dary přímo od diváků. Specializuje se na studiové pořady vlastní tvorby, přebírá i několik akvizičních titulů od partnerských televizí v Evropě a ve světě. Je dostupná volně přes satelit a v nabídce většiny kabelových společností. V některých regionech ji můžete přijímat i na běžnou anténu.

tvnoe

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, křesťanský

Adresa: Kostelní náměstí 2, Ostrava

URL: http://www.tvnoe.cz
E-mail: info@tvnoe.cz
Archiv vysílání: http://tvnoe.tbsystem.cz/index.php?cs/videoarchiv
Facebook: Oficiální profil TV Noe

Provozovatel: Telepace s.r.o.
Platnost licence od: 30. 01. 2006
Platnost licence do: 29. 01. 2018
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/243751.pdf

TOP 5 – Články

Nové TV stanice nabídnou zprávy, mše i automobilové závody
Prostřednictvím satelitu, pozemního digitálního vysílání, kabelových operátorů nebo služby IPTV se během několika týdnů objeví v éteru čtveřice nových televizních stanic. Na své si přijdou příznivci motorismu, zpravodajství, publicistiky, sportu i ti, co vyhledávají klidné duchovní vysílání. První z novinkových kanálů – stanice Sport 5 a křesťanská TV Lux již svůj provoz zahájily o uplynulém víkendu.

TV Noe oslavila 5 let
Úterý 10. května znamená pro TV Noe pět let existence, televize byla od počátku dostupná přes satelit, později zahájila stanice vysílání přes kabelové sítě a rovněž v Praze (do vypnutí DVB-T vysílačů Czech Digital Group). V rámci oslav narozenin představí TV Noe nový přenosový HD vůz a to v polovině června.

TV NOE otevřela v Brně své první regionální studio
Ostravská TV NOE má za sebou půl roku vysílání. Za tu dobu odvysílala zhruba 800 pořadů, z nichž přibližně čtvrtinu tvořily dokumenty z vlastní či zahraniční tvorby. Za krátkou dobu své existence dokázala odvysílat i několik přímých přenosů. Minulý týden rovněž otevřela v Brně své první regionální studio.

Multiplex B dočasně nabídne TV Noe
Křesťanská stanice TV Noe, která neuspěla v licenčním řízení o digitální vysílání, se přece jen do jednoho z DVB-T multiplexů dostane, i když jen dočasně. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání totiž schválila žádost provozovatele Multiplexu B o rozšíření své nabídky experimentálního vysílání o tento program. Nejpozději se startem nově licencovaných televizí bude muset TV Noe z multiplexu B ven.

Martin Holík: TV Noe vyplouvá k další licenci
Nositel dobrých zpráv, neúspěšný žadatel o licenci pro zemské digitální vysílání, neúnavný bojovník a novátor, spolumajitel křesťanského rádia Proglas a druhý jednatel společnosti Telepace Martin Holík hovoří o nových nadějích a plánech křesťanské televize Noe.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    12 525 MHz – volný program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .