TV JOJ

TV JOJ je druhá největší komerční televize na Slovensku. Vysílá od 1. března 2002, kdy nahradila televizi Global. Tu původně koupila skupina českých investorů v čele s konzultantem Vladimírem Železným. TV Joj měla být slovenskou obdobou TV Nova. V prvních letech přinášela reprízy archivních pořadů Novy, její program se podobal dnešní české stanici Telka. Následně do televize Joj vstoupil slovenský strategický partner a celý kanál postupně přeformátoval do dnešní podoby.

joj

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový
Jazyk: Slovenský

Adresa: Brečtanová 1, Bratislava

URL: http://www.joj.sk
E-mail: joj@joj.sk
Archiv vysílání:
http://www.joj.sk/archiv.html
Facebook:
Oficiální profil TV JOJ

Provozovatel: MAC TV s.r.o.
Platnost licence od: 27. 07. 1995
Platnost licence do: 27. 07. 2012
Licence: Není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Hotel Paradise, tak vypadá koncentrovaná tupost
Když jsem napsal recenzi na pořad Farmář hledá ženu, zařekl jsem se, že na další podobná dílka už písmeny a papírem, respektive místem na disku plýtvat nebudu. Jeden z nejnovějších Česko – Slovenských počinů na poli reality show mě ale přesvědčil, abych se k tématu reálně nereálných show opět vrátil. Mírná touha zvracet v sobě má totiž značný díl přesvědčivosti a naopak, reality show Hotel Paradise má v sobě cosi, co mě nutí zvracet.

Překvapení měsíce: JOJ Plus odvysílá na podzim X Factor
Už pár hodin po premiéře ve Spojených státech budou moci diváci slovenské JOJ Plus zhlédnout historicky první řadu americké verze hudební soutěže X Factor. Soutěž uvádí Steve Jones a v porotě usedne mimo jiné kat Simon Cowell a Nicol Sherzinger. Generální ředitel TV JOJ František Borovský už dříve avizoval, že na páteční večer má připraveno „jedno velké překvapení”.

Futurama se usídlí na slovenské JOJ Plus, každý všední den a v češtině
Animovaný seriál z budoucnosti, Futurama, budou moci zhlédnout diváci slovenské komerční stanice JOJ Plus. Televize zařadí dílo každý všední čas do náročného času v 19:30, tento slot je vyhrazen už delší čas animovaným seriálům. Futurama nahradí další animované dílo – Griffinovi (v originále Family Guy). Slovenští se dočkají českého dabingu, ačkoli to slovenská legislativa nedovoluje.

Slovenský Dr. House v lidském provedení
Ve změti reality-show, talentových show, nekonečně nudných seriálů a dalších nesmyslů už někdo konečně musel udělat pořádek. Bohužel to není žádná tuzemská televize, nýbrž slovenská komerční stanice JOJ. Ta dlouhodobě přichází s originálními seriálovými koncepty. Letos v samém závěru zimy přináší po deset večerů velice zajímavý seriál Dr. Ludský.

Slovensko má úspěšný retro kanál, proč nevznikne v Česku?
Na desítky se dá počítat počet televizních kanálů vysílajících v českém či slovenském znění. Jejich portfolio se intenzivně rozšiřuje, i v blízké budoucnosti se tuzemští diváci dočkají nových stanic. Kromě všeobecně zaměřených se objevují kanály pro sportovní fanoušky, rybáře či gurmány. Na své si přijdou příznivci erotiky, porna i telenovel. Velký ohlas v poslední době zaznamenávají stanice, které nabízejí úspěšné hity z televizní minulosti.Výrazného úspěchu dosáhl po půlročním provozu slovenský kanál Joj plus, který je ze satelitu dostupný i malé části české veřejnosti.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 836 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .