Telka

Telka je sedmým programem skupiny Nova, která je první celoplošnou komerční televizí nejen na českém trhu, ale i v regionu střední Evropy. Specializuje se reprízy, přičemž využívá bohaté knihovny vlastních pořadů televize Nova od roku 1994. Skupina Nova provozuje několik volně šířených i placených stanic. Vedle svého hlavního programu nabízí divákům i neplacené kanály Nova Cinema, Smíchov, Fanda a Telka. Z placených stanic provozuje sportovní kanál Nova sport a hudební stanici MTV Czech and Slovak.

telka

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Archivní zábava, seriály

Adresa: Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5

URL: telka.nova.cz
E-mail: dopisove@nova.cz
Archiv vysílání: http://www.voyo.cz
Facebook: Oficiální profil stanice Telka

Provozovatel: CET 21, s.r.o.
Platnost licence od: 19. 2. 2012
Platnost licence od:
18. 2. 2025
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/3002419.pdf

TOP 5 – Články

Telka zatím se sledovaností pod jedno procento
telka-barevne-167Necelé procento diváků v prvních dnech naladilo reprízový kanál skupiny Nova pod názvem Telka. V pátek 1. března byl podíl na publiku od 0,68 do 0,75 procenta všech diváků, kteří měli v té době zapnutý televizor. Podobný průměrný podíl byl i v hlavním vysílacím čase.

Televize Telka odstartovala, plusem je nápaditá grafika
Dnes odpoledne odstartovala sedmá televize skupiny Nova s názvem Telka. Vysílá v digitální síti 4 vedle kanálů Fanda, Smíchov nebo Pohoda. Plusem je nápaditá grafika, která je na zdejším televizním trhu nadprůměrná. Samotný obsah vysílání je složen z repríz vlastní tvorby, kterou Nova za 19 let existence nashromáždila v archivu.

Blíží se start televize Telka, přívlastek “nová” si zaslouží jen částečně
V pátek spustí vysílání „nová“ novácká televize Telka. Sedmý kanál z portfolia provozovatele TV Nova bude reprízovat vše, co se podařilo udržet v bohatém archivu pořadů posledních 19 let. Přívlastek „nová“ si Telka zaslouží, jen pokud jde o příslušnost ke své mediální skupině. Pokud ale jde o vysílané pořady, nové na Telce nebude zhola nic.

Skupina Nova jde dvěma směry. Staví nové kanály, ale chce prodat méně reklamy
Televize Nova prochází v těchto měsících zajímavou fází svého vývoje. Oslavit devatenácté narozeniny tím, že se rozhodnete vysílat méně reklamy, potěší určitě leckterého diváka. Pro akcionáře to ale nemusí být vždycky dobrá zpráva. Na druhou stranu, Nova může zvýšit hodnotu své skupiny tím, že spustí nový kanál. A nové stanice vznikají jako na běžícím pásu.

Nová televize Telka spustila testovací vysílání
Sedmý kanál televize Nova, archivní stanice Telka, spustila odpoledne své testovací vysílání. Pokud přijímáte programy multiplexu 4, tedy TV Pohoda, Fanda nebo Smíchov, můžete přeladit svůj set-top-box a Telka vám naskočí automaticky. Půjde o archivní pořady, které v posledních 19 letech přinesla Nova.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-T] Multiplex 4Síť 4 Multiplex DB
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27 500, FEC 5/6
    11 876 MHz – volný program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .