Smíchov

Smíchov je šestým programem skupiny Nova, která je první celoplošnou komerční televizí nejen na českém trhu, ale i v regionu střední Evropy. Specializuje se na filmy a seriály s komediální tematikou, vysílá především akviziční tituly a sitcomy americké produkce. Programy pod značkou Nova patří do portfolia nadnárodního investora CME a zámořské mediální skupiny Time Warner. Skupina Nova provozuje několik volně šířených i placených stanic. Vedle svého hlavního programu nabízí divákům i neplacené kanály Nova Cinema, Smíchov, Fanda a Telka. Z placených stanic provozuje sportovní kanál Nova sport a hudební stanici MTV Czech and Slovak.

smichov

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Komediální seriály, filmy, pořady

Adresa: Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5

URL: www.smichov.tv
E-mail: dopisove@nova.cz
Archiv vysílání: http://www.voyo.cz
Facebook: Oficiální profil stanice Smíchov

Provozovatel: CET 21, s.r.o.
Platnost licence od: 13. 12. 2009
Platnost licence od:
12. 12. 2024
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2939350.pdf

TOP 5 – Články

Telka zatím se sledovaností pod jedno procento
telka-barevne-167Necelé procento diváků v prvních dnech naladilo reprízový kanál skupiny Nova pod názvem Telka. V pátek 1. března byl podíl na publiku od 0,68 do 0,75 procenta všech diváků, kteří měli v té době zapnutý televizor. Podobný průměrný podíl byl i v hlavním vysílacím čase.

V neděli odstartuje televize Smíchov. Jak ji naladíte?
Šestý kanál skupiny Nova, komediální televize Smíchov, spustí vysílání v neděli 23. prosince. Dostupná bude na klasickou anténu v DVB-T, zařadí ji většina kabelových operátorů a satelitních platforem vyjma freeSAT by UPC Direct.

Televizní trh ožívá, terestrická platforma je stále zajímavější
Český trh se v příštím roce přiblíží k hranici, která byla kdysi motivačním faktorem pro diváky, aby přecházeli z analogového na digitální vysílání. Na trh přibudou další tři celoplošné televize, které bude možno přijímat na klasickou anténu.

Skupina Nova jde dvěma směry. Staví nové kanály, ale chce prodat méně reklamy
Televize Nova prochází v těchto měsících zajímavou fází svého vývoje. Oslavit devatenácté narozeniny tím, že se rozhodnete vysílat méně reklamy, potěší určitě leckterého diváka. Pro akcionáře to ale nemusí být vždycky dobrá zpráva. Na druhou stranu, Nova může zvýšit hodnotu své skupiny tím, že spustí nový kanál. A nové stanice vznikají jako na běžícím pásu.

Nová televize Telka spustila testovací vysílání
Sedmý kanál televize Nova, archivní stanice Telka, spustila odpoledne své testovací vysílání. Pokud přijímáte programy multiplexu 4, tedy TV Pohoda, Fanda nebo Smíchov, můžete přeladit svůj set-top-box a Telka vám naskočí automaticky. Půjde o archivní pořady, které v posledních 19 letech přinesla Nova.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-T] Multiplex 4Síť 4 Multiplex DB
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27 500, FEC 5/6
    11 876 MHz – volný program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .