Slovak Sport.TV

Slovak Sport.TV je slovenská skupina sportovních programů, která expanduje do České republiky. Je známá zejména díky tomu, že získala exkluzivní vysílací práva k anglické fotbalové Premier league až do roku 2016. S tímto programovým prvkem hodlá zaujmout přední pozice na trhu sportovních programů v České republice. Vlastní i vysílací práva k hokejové NHL, k vybraným tenisovým turnajům ATP a WTA a přináší vlastní přenosy z řady slovenských ligových soutěží.

slovaksporttv

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Slovensky

Adresa: Piaristická 2, 949 01 Nitra

URL: http://www.slovaksport.tv/
E-mail: info@slovaksport.tv
Archiv vysílání: —-
Facebook: Oficiální profil Slovak Sport.TV

Provozovatel: Slovak Sport, s.r.o.
Vysílá od: června 2012
Licence: Stanice není licencovaná pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Slovak Sport TV ve středu spustí promo smyčku na satelitu
Nová slovenská sportovní televize Slovak Sport TV hodlá spustit promo smyčku na satelitu. Stanici povede někdejší šéf sportovní redakce STV a programu Digi sport Jaroslav Šišolák. Grafickou výbavu dodá společnost Oreo, která je nejznámějším tvůrcem televizní grafiky u našich východních sousedů.

Nová slovenská sportovní televize odstartuje v řádu týdnů
Sportovní televize Slovak Sport TV, kterou připravuje tým nitranské Central TV, odstartuje v testovacím provozu v řádu několika týdnů. Server RadioTV o tom informoval ředitel stanice Robert Greguš. Testovací vysílání v rámci platformy Skylink by mohlo odstartovat v průběhu června. Nová televize naváže spolupráci s osobnostmi slovenského sportovního světa a dá prostor mladým a ambiciózním tvářím.

Přiznávám, že ohledně Slovak Sport TV jsem se mýlil
Koncem března jsem na tomto místě vydal první blog o nové slovenské sportovní televizi Slovak Sport TV, ve kterém jsem kritizoval tento projekt. Ambice nové televize jsem srovnával s neúspěšnými projekty z minulosti, především s nikdy neexistující evropskou televizí EURO TV1 nebo s televizí Empatia. Dnes přiznávám, že jsem se mýlil a provozovatele budoucí sportovní televize jsem podcenil.

Slovak Sport TV? Prosím, jen to ne!
Kdo ještě neslyšel o připravovaném slovenském kanále Slovak Sport TV, ať zvedne ruku. A ti, co o něm slyšeli, jsou určitě plní očekávání. Nový program zaměřený čistě na slovenský sport, to zní slibně. Hůř to vypadá, když se podíváte, kdo by měl nový kanál provozovat. Stojí za ním televize Central z Nitry, jejíž vlastní vysílání nepůsobí zrovna nejlepším dojmem.

T-mobile televize zatím diváky netáhne, operátor hodlá dotovat LCD televize
Satelitní televize od společnosti T-mobile zatím není na českém trhu natoliḱ úspěšná, jak by si její provozovatel představoval. I když se jedná pouze o virtuálního operátora a společnost nabízí satelitní komplety v akci, její služby si zatím objednalo pouze několik tisíc zákazníků. T-mobile proto připravuje novou reklamní kampaň i další akce.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 3B (23,5°E) – SR 27500, FEC 3/4
    12 109 MHz – volný program, polarizace horizontální,
    rozlišení: SD/mpeg4 – pro možnost příjmu je třeba mít HD přístroj

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .