Retro Music Television

Retro Music Television je první česká hudební stanice, která se specializuje na hudbu 70. – 90. let. Vznikla díky úsilí dvou někdejších zakladatelů hudební televize Óčko. Retro Music Television přináší proud videoklipů řazených dle data a žánru do různě pojmenovaných programových bloků s nádechem nostalgie. Tuto stanici můžete sledovat přes satelit. Je i v nabídce většiny kabelových operátorů a ve vybraných oblastech je dostupná i na běžnou anténu.

retromusic

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební, placený

Adresa: Hvožďanská 3, Praha 4

URL: http://www.retromusic.cz
E-mail:
info@retromusic.cz
Archiv vysílání: nemá
Facebook: Oficiální profil Retro Music Television

Provozovatel: Hudební televize s.r.o.
Platnost od: 03. 03. 2010
Licence do: 02. 03. 2022
Placený program: ANO

TOP 5 – Články

Retro Music Television chystá od neděle Jukebox
Nový formát si podle Retro Music Television vyžádali sami diváci, televizi prý zasobují prosbami o zařazení vybraných klipů: “Nový formát si vyžádali sami diváci, kteří tým televize zásobují prosbami, které klipy by měly ve vysílání zaznít,” uvedla v tiskové zprávě Lenka Tesařová z Retro Music Television.

Retro Music TV a Euronews v iPhonech
Mediawork Group vyvinula aplikaci, díky níž se Retro Music Television dostane do zařízení iPhone a iPod Touch. Zájemci si mohou verzi Retro Music TV Lite stáhnout zdarma na iTunes od společnosti Apple, plná verze stojí 2,39 €, neobsahuje navíc žádnou reklamu.

Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty
Velké změny a novinky zažívají v posledních dnech zákazníci platformy. Musí sice přelaďovat stávající programy na nové pozice, zároveň se ovšem dočkají spuštění nových stanic, hned šest jich bude ve vysokém rozlišení (HD). Přinášíme vám sumární informace o všech změnách a novinkách, které s 1. květnem vstoupily v platnost.

Startuje nová česká retro televize. Co nabídne?
V úterý začala vysílat nová česká hudební stanice Retro Music Television od zakladatelů zatím nejúspěšnější tuzemské hudební televize Óčko. Slibuje program plný hudebních klipů z období 60. – 90. let, a specializované hudební pořady. První měsíc bude vysílat pro satelitní diváky, pak se stane součástí placených satelitních platforem a nabídek kabelových společností.

Hudební televizní Vánoce 2010 u nás a v zahraničí
Retro Music Television servíruje Vánoční cukrárnu ve 13:00, pravidelný program Slabikář se v 17:00 zaměří na The Beatles a večer zakončí Retro nadílka v 19:00. V další dny očekávejme Vánoční trvalou (14:00) a jiné.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 895 MHz – placený program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .