Prima Love

Prima Love je třetí kanál společnosti FTV Prima, který se specializuje ženské publikum. Prima Group je součástí portfolia české mediální skupiny GES a skandinávské MTG (Modern Times Group) a na českém trhu provozuje několik tematických stanic. Vedle hlavního programu Prima family a dokumentárního kanálu Prima ZOOM provozuje i dámský kanál Prima love nebo program pro muže Prima COOL. V minulosti kontrolovala i skupinu regionálních televizí R1.

prima-love

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Na žertvách 132/24, Praha 8

URL: http://www.prima-love.cz
E-mail: informace@iprima.cz
Archiv vysílání: http://www.primaplay.cz
Facebook: Oficiální profil Primy Love

Provozovatel: FTV Prima, s.r.o.
Platnost licence od: 17. 06. 2008
Platnost licence od:
16. 06. 2020
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1116676.pdf

TOP 5 – Články

Hotel Paradise, tak vypadá koncentrovaná tupost
Když jsem napsal recenzi na pořad Farmář hledá ženu, zařekl jsem se, že na další podobná dílka už písmeny a papírem, respektive místem na disku plýtvat nebudu. Jeden z nejnovějších Česko – Slovenských počinů na poli reality show mě ale přesvědčil, abych se k tématu reálně nereálných show opět vrátil. Mírná touha zvracet v sobě má totiž značný díl přesvědčivosti a naopak, reality show Hotel Paradise má v sobě cosi, co mě nutí zvracet.

Oceněná Prima Love nad 1% podruhé za sebou
Prima Love získala na konci června prestižní ocenění na konferenci Promax BDA v New Yorku. Stanice se může pochlubit zlatou soškou v celosvětové soutěži za své logo v kategorii „Logo design network/channel all media“. Logo má na svědomí studio Oficina, členové týmu jsou autoři též oceněné grafiky Primy Cool. „Dlouhodobá spolupráce se studiem Oficina přináší kromě unikátního vzhledu nových televizních stanic rodiny Prima také řadu ocenění – dva stříbrné evropské Promaxy získala loni grafika stanice Prima COOL,” pochvaluje si Denisa Schulzová, ředitelka marketingu a PR Televize Prima.

V létě změní Prima Love programové schéma, reaguje na přání divaček
Na letní měsíce přichystala pro své divačky Prima Love několik českých premiér, mezi nimi nechybí ani šesté řady Chirurgů či Zoufalých manželek. Alternativou vůči hlavnímu zpravodajství bude poslední řada formátu Oprah Show, Rodinná pouta změní čas. V hlavním vysílacím čase pak vzniká na Primě Love slot sitcomů.

Prima Love zná první výsledky sledovanosti
Od prvního května je program Prima Love zařazen do měření sledovanosti. První den dosáhla nová televize podílu na trhu 0,64 % v cílové skupině 15+. “Ve srovnání s prvními výsledky „bratrské” televizní stanice Prima COOL dosáhla Prima LOVE ve svůj první měřený den ještě lepších výsledků, a to o celých 0,16 % více v cílové skupině diváků starších 15 let (share Prima COOL v první den měření byl 0,48 %),” uvedla Jana Mrákotová, tisková mluvčí TV Prima.

Návod pro zvídavé čtenářky – jak naladit novou televizi Prima Love?
Vzhledem k opakovaným žádostem čtenářek serveru RadioTV, které průběžně dostáváme do redakční pošty, přinášíme ještě jednou rekapitulaci všech možných způsobů příjmu nového televizního programu Prima love. Nová značka se postupně usazuje v nabídkách kabelových společností i satelitních operátorů. Výrazná část diváků ji ale může přijímat i na běžnou anténu.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 3Síť 3 Multiplex CDG
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafikyNapsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .