Prima COOL

Prima COOL je druhý kanál společnosti FTV Prima, který se specializuje na mužské publikum. Prima Group je součástí portfolia české mediální skupiny GES a skandinávské MTG (Modern Times Group) a na českém trhu provozuje několik tematických stanic. Vedle hlavního programu Prima family a mužského Prima COOL provozuje i dámský kanál Prima love nebo dokumentární Prima ZOOM. V minulosti kontrolovala i skupinu regionálních televizí R1.

prima-cool

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Na žertvách 132/24, Praha 8

URL: http://www.prima-cool.cz
E-mail: informace@iprima.cz
Archiv vysílání: http://www.primaplay.cz
Facebook: Oficiální profil Primy COOL

Provozovatel: FTV Prima, s.r.o.
Platnost licence od: 06. 03. 2009
Platnost licence do:
06. 03. 2021
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1505986.pdf

TOP 5 – Články

Prima Cool získala cenu za texty upoutávek
Mužský kanál ze skupiny Prima Group, televize Prima Cool získala s grafickým studiem Oficina ocenění Zlaté péro za nejlepší textařský počin. Cenu uděluje organizace Creative Copywriters Club, sdružující reklamní textaře, spisovatele a novináře. Do soutěže se nepřihlašují sami tvůrci, nominace je svěřena do rukou přímo publika.

Letošní Vánoce budou na Primě Cool “POSLEDNÍ”
Po loňských VKV (Velmi krutých Vánocích) spouští Prima Cool opět speciálně zaměřenou eventovou on-air grafiku. Motto “Poslední Vánoce” odkazuje na mayský kalendář, některá proroctví totiž považují příští rok jako poslední, poté lidstvo prý zahyne. V příštím roce totiž tento starý kalendář končí, konkrétně jeden jeho cyklus. Letošní Vánoce se tedy ponesou v duchu hororů, thrillerů, katastrofických a dobrodružných filmů, připraven je také sitcomový maraton.

Oprášili jsme vzpomínky nejen na Pevnost Boyard, ta bude už na jaře na Primě Cool
Když jsme v polovině letošního července vydali první článek tohoto velkého seriálu, byli jsme mile překvapeni vaším zájmem. Také proto jsme jej nakonec z původně letního projektu rozšířili až do konce listopadu. Dnes se budete moci společně s námi ohlédnout za všemi díly seriálu, stručně si je připomeneme. Děkujeme tímto za vaši zpětnou reakci a podněty. Seriálovými projekty rozhodně nekončíme.

Prima Cool rozjíždí nové internetové aktivity
Nové internetové stránky televize Prima Cool jsou spuštěny od 6. listopadu, postupně však Prima Cool spouští další novinky. První z nich je internetový obchod televizního kanálu s produkty s „originálním designem”. Koncem tohoto týdne se dočkají fanoušci Primy Cool dalšího nového projektu – „Scream for COOL”, kreativně musí zvládnout své hlasivky.

Kapitán Janewayová z kultovního seriálu Star Trek v Praze už tuto sobotu
Čeští fanoušci kultovního seriálu Star Trek: Voyager mají tuto sobotu jedinečnou možnost setkat se herečkou Kate Mulgrew, představitelkou kapitána Kathryn Janewayová z onoho seriálu. V sobotu 17. září od 13:00 proběhne akce v Národním domě na Vinohradech. Kromě americké herečky přijala pozvání také brněnská herečka Sylva Talpová, která kapitánce hvězdné lodi propůjčila svůj hlas. Redakce RadioTV vám přinese příští týden reportáž.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 2Síť 2 Multiplex ČRa
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .