National Geographic Channel

National Geographic Channel je dokumentární kanál světové značky. Přináší pořady o životě a přírodě, historické dokumenty a různé záhady. Tento program je dostupný ve více než 30 mutacích po celém světě. Je dostupný u většiny kabelových společností a satelitních platforem. Pokud tento program nepřijímáte, určitou alternativou pro vás může být Discovery Channel.

national-geographic-channel

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Dokumentární
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa: Masarykovo nám. 18, Jílové u Prahy

URL: http://natgeotv.com/cz
E-mail: ngc.info@channels.cz
Archiv vysílání: —
Facebook: Oficiální profil National Geographic Channel

Provozovatel: NGC Europe Limited
Vysílá od: 01. 01. 1997
Licence:
Stanice není licencována v ČR

TOP 5 – Články

Nat Geo Wild HD s českou zvukovou stopou
Předplatitelé satelitní služby Skylink mohou od dnešního dne naladit Nat Geo Wild HD s českou audio stopou, informovala o tom platforma Skylink na Facebooku. Stopu připojila bulharská platforma Satellite BG. Připomeňme, že k 1. září bylo sjednoceno programové schéma kanálů Nat Geo Wild SD a Nat Geo Wild HD. Česká lokalizace je dostupná též u National Geographic Channel.

National Geographic chystá speciál k 11. září, zamíří na Megastavby a do Megatováren
Slíbili jsme a plníme, dnes vám představíme podzimní nabídku dokumentárních stanic, tentokrát s logem žlutého rámečku. National Geographic (NG) ve vysílání představí další Megastavby a Megatovárny, čeká nás rovněž apokalypsa v podobě 2. světové války, nepřijdeme ani o týden věnovaný 11. září. NG Wild zaujme prohlídkou dinosaurů a hlubin severního pólu.

NGC HD spustí Skylink v polovině měsíce
V druhé polovině července odstartuje v satelitní platformě Skylink nový program ve vysokém rozlišení – National Geographic Channel HD. Serveru Parabola.cz potvrdil informaci Jaromír Glisník ze společnosti TradeTec: “Věřím, že tomu bude, jak jsem tvrdil – tedy v červenci.” Bulharský satelitní poskytovatel Satellite BG provádí technické změny, pro diváky Skylinku zabezpečí šíření signálu. První informace se objevily už letos v květnu.

Nabídka HD kanálů na satelitu: Český divák už bude mít na výběr
Jednou z významných novinek platformy UPC Direct na nové orbitální pozici je i vytvoření balíčku programů ve vysokém rozlišení. Platforma jich v první fázi nabídne devět, tedy shodný počet s platformou Skylink, která byla až dosud lídrem v oblasti HD nabídky na satelitu. Nabídka má potenciál se rozšiřovat, český divák tak bude mít lepší výběr.

HD vysílání v Česku: Kdo chce, ten si ho dnes najde
Novým impulsem pro zvýšení pozvolna se rozšiřujícího zájmu veřejnosti o televizní vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV) je spuštění vysílání kanálu ČT HD. Datum startu klepe na dveře – netrpěliví zájemci si ho budou moci naladit již příští týden v pondělí 31.srpna. Jaká je další nabídka programů v HD na českém trhu? Objevují se v placené nabídce satelitního operátora Skylink, některých kabelových a IPTV sítích, tři kanály vysílají volně na satelitu Astra. V největších tuzemských městech zkušebně vysílá ve vysokém rozlišení pozemní multiplex 4.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 895 MHz – placený program, polarizace vertikální

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 207 MHz – placený program, polarizace vertikální
    stanice je dostupná pouze pro karty Irdeto a Irdeto ICE

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .