Music Box

Music Box je slovenská hudební stanice vysílající hudební klipy na přání. Provozuje ji skupina podnikatelů na základě licence. Různé mutace televizních stanic pod značkou Music Box můžete sledovat po celé Evropě. Stanice dává divákům možnost hlasovat za vysílané klipy a ovlivnit tak jejich pořadí. Vedle toho přináší Music Box i vlastní placené kvízy.

musicbox

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební
Jazyk: Slovensky

Adresa: Bojnická 18, 831 04 Bratislava

URL: http://www.musicboxtv.sk/
E-mail: produkcia@nasa.sk
Živé vysílání http://www.musicboxtv.sk/
Facebook: Nemá oficiální profil

Provozovatel: Mediatex s.r.o.
Vysílá od: 30. 11. 2002

TOP 5 – Články

Music Box je na českém televizním trhu
Český televizní trh se rozrostl o další hudební televizi. Českému Óčku tak přibyla nová konkurence. Kanálu Music Box bylo Slovensko malé a stejně jako Galaxie Sport chce oslovit diváky svým hudebním programem na obou stranách řeky Moravy.

Nové TV stanice nabídnou zprávy, mše i automobilové závody
Prostřednictvím satelitu, pozemního digitálního vysílání, kabelových operátorů nebo služby IPTV se během několika týdnů objeví v éteru čtveřice nových televizních stanic. Na své si přijdou příznivci motorismu, zpravodajství, publicistiky, sportu i ti, co vyhledávají klidné duchovní vysílání. První z novinkových kanálů – stanice Sport 5 a křesťanská TV Lux již svůj provoz zahájily o uplynulém víkendu.

Slovenské stanice na Thor 6 mění kmitočet
Slovenské stanice CETV, Music Box, TV Lux a rádia Hit FM a Hornet rádio vysílají od úterý z nového transpondéru satelitu Thor 6 (0,8° W). Změnu na pozici volně vysílajících kmitočtů přitom proběhla relativně nedávno.

Slovensko bude mať dve hudobné televízie
Hudobné televízie sa v poslednom čase rozrástli ako huby po daždi. Dôkazom je aj košická firma CREATV, ktorej rada udelila celoslovenskú licenciu na prevádzkovanie hudobnej stanice Music Box v káblových rozvodoch. Dokáže sa však uživiť?

Bude slovenská Empatia na Thor 6?
Technické testy na satelitu Thor 6 zahájila v pondělí 1. srpna slovenská stanice Empatia TV. Projekt však už testoval loni na satelitu Astra 3B v rámci platformy Skylink.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Intelsat 10-02 – SR 23340, FEC 3/4 (DigiTV)
    12 531 MHz – placený program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

neuvedeno

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .