MTV Česká republika

Pod značkou MTV Česká republika provozuje vlastník televize Nova svůj čtvrtý program na českém trhu. Tato stanice se rovněž označuje MTV Czech and Slovak, jelikož působí i na slovenském trhu. Využívá bohatou knihovnu lifestylových pořadů světoznámé stanice MTV, které lokalizuje češtiny. Vedle toho produkuje česká MTV i své vlastní studiové pořady a magazíny.

mtv

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební, life-style
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa: Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5

URL: www.mtv.cz
E-mail: dopisove@nova.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil MTV Česká republika

Provozovatel: CET 21, s.r.o.
Platnost licence od: 06. 10. 2009
Platnost licence do:
05. 10. 2021
Licence:
http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1491195.pdf

TOP 5 – Články

Podívejte se na největší změny vizuálu MTV v historii
Ve Spojených státech amerických už diváci delší dobu sledují kanál MTV ve zcela nové podobě. Největší změnou ve své historii prošlo jednak logo stanice (přišlo o dodatek “Music Television“), ale rovněž větší změnou grafiky. Logo MTV je nyní průhledné a mnohem větší, změn doznaly informační lišty. Informace o právě běžícím programu jsou barevné, průhledný je ovšem nově box s názvem skladby. Důvodem změn je fakt, že MTV není delší dobu jen hudebním kanálem, muzika je prakticky minoritní části vysílání ve většíně světových mutací.

MTV rozšiřuje portfolio hudebních pořadů
Hudební a lifestylová stanice MTV zavedla minulý týden dva nové hudební bloky. Každý čtvrtek ve 22:50 startuje hodina s názvem “Home Sweet Home“, hudební blok se věnuje domácí tvorba českých a slovenských interpretů, ve vysílání zahrají mimo jiné interpreti Aneta Langerová, Ewa Farna, Monika Bagárová, Tereza Kerndlová, Xindl X nebo Ben Cristovao, oblíbení rapeři Rytmus či PSH nebo zahrají kapely Charlie Straight, Kryštof či Nightwork.

Končí poslední volné vysílání hudební MTV na satelitu
Hudební stanici MTV už na satelitu nehledejte. Dnešním dnem skončilo poslední volné vysílání na nejsledovanější evropské satelitní pozici, za které jste nemuseli platit. Německá MTV, která jako jediná pod touto značkou ještě vysílala pro všechny diváky v celé Evropě bez nutnosti přístupové karty, se rozhodla přejít do režimu placené televize.

Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty
Velké změny a novinky zažívají v posledních dnech zákazníci platformy. Musí sice přelaďovat stávající programy na nové pozice, zároveň se ovšem dočkají spuštění nových stanic, hned šest jich bude ve vysokém rozlišení (HD). Přinášíme vám sumární informace o všech změnách a novinkách, které s 1. květnem vstoupily v platnost.

Česká MTV se etabluje, nemá ale vyhráno
Televize Nova dosáhla svého primárního cíle. Podařilo se jí „protlačit“ českou verzi MTV do všech relevantních nabídek kabelových a satelitních společností byť s několikaměsíčním zpožděním. Lokální verze ale nemá vyhráno, protože bude i nadále vyžadovat rozsáhlé investice do programu pokud chce zaujmout diváky a vybudovat si stabilní místo na trhu. Jen sama značka MTV totiž nepřinese televizi zisk.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafikyNapsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .