MGM

MGM Channel je filmový kanál, který přináší snímky z bohatého archivu filmových studií Metro Goldwyn Mayer. Ve vysílání uvádí vybrané filmy ze své filmotéky, která je největší moderní filmotékou na světě. Metro-Goldwyn-Mayer je již řadu let klasickou ikonou, kterou odráží i známý řvoucí lev v obchodní značce. Od svého založení v roce 1924 se společnost pyšní tím, že tvořila a tvarovala filmovou historii a zábavu. MGM Channel je dostupný u většiny českých kabelových společností a satelitních platforem.

mgm

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český, anglický, maďarský

Adresa: Frauenlobstrasse 2, Mnichov – Německo

URL: http://www.mgmchannel.com/czech-republic
E-mail: http://www.mgmchannel.com/czech-republic/contact/
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil MGM

Provozovatel: MGM Channel Central Europe L.P.
Platnost licence od: 12. 04. 1998
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

MGM přináší magazín Big Screen z Hollywoodu
Nový pořad Big Screen (Velké plátno) na kanálu MGM Channel představí nejnovější filmové novinky v kinech a na DVD, navíc nahlédne za scénu přímo s hvězdami. Zpestřením mají být reportáže ze slavnostních akcí celebrit (oslavy narozenin a jiné). Pořad můžete sledovat vždy v sobotu ve 20:15. Stopáž je deset minut, magazín bude vysílán každých 14 dní.

Začínají podzimní satelitní hody: CS Link i Skylink přinášejí nové kanály
Příjemné poprázdninové překvapení připravil pro všechny své klienty satelitní operátor CS Link. Na začátek září zdarma zpřístupnil pro všech svých více než 350 tisíc klientů celou programovou nabídku včetně prémiových kanálů. Dává jim tam ochutnat ze svého menu, které právě na začátku tohoto měsíce obohatil o devět nových stanic. Konkurenční Skylink také nezahálí a slibuje několik významných překvapení od 1.října. Na své si přijdou i zájemci o vysílání ve vysokém rozlišení.

Skylink láká diváky na měsíc vysílání zdarma, CS Link chystá nové programy
Před dvěma týdny jsme na našem serveru věnovali velký prostor připravovaným změnám u satelitní platformy UPC Direct, které čekají jeho abonenty v řádu měsíců. Dnes naši pozornost zaměříme na aktuální dění u konkurenčních služeb – CS Link a Skylink. Ani u nich nepanuje v letní sezóně stagnace a klid, pro své zákazníky připravují několik novinek.

Seriály: Tom a Jerry byli cenzurováni kvůli rasismu
Před šedesáti lety byl pohled na rasismus jiný než dnes. To se odráželo i v tehdejší filmové tvorbě. Starší díly Toma a Jerryho se proto při znovuuvedení v televizi musely cenzurovat. Kromě rasistických scén se vystřihovaly i ty obrázky, které byly moc násilné. Novější díly už pak byly bezproblémové. Některé z nich dokonce vznikaly v Praze.

Metro-Goldwyn-Mayer vstupuje na český televizní trh
Slavnou bondovkou Nikdy neříkej nikdy z roku 1983 odstartuje ve čtvrtek 26. října další filmový program v češtině. MGM channel je vůbec prvním vlastní televizní stanicí jednoho ze silných hollywoodských studií pro středoevropský region. Sledovat jej zpočátku budou moci pouze abonenti placené satelitní platformy UPC direct. Později k nim přibudou zákazníci vybraných kabelových sítí v ČR a na Slovensku.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 895 MHz – placený program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .