Kino CS

Kino CS je filmový kanál filmové a televizní distribuční společnosti Film Europe, která připravila balíček původních programů pro české a slovenské kabelové a satelitní operátory. Jde o program, který se specializuje na archivní domáci filmovou produkci všech období. Disponuje moderním grafickým obalem a přináší filmy dle období a žánru. Je součástí balíčku stanic CS TV, kde figurují i značky Doku CS a Muzika CS.

kinocs1

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český, slovenský

Adresa: Branická 1950/209, Praha 4

URL: http://www.kinocs.cz
E-mail: info@filmeurope.eu
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil CS TV

Provozovatel: FILM EUROPE, s.r.o.
Platnost licence od: 22. 09. 2009
Platnost licence od:
21. 09. 2021
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1464438.pdf

TOP 5 – Články

Nový kanál zaměřený na československé dokumenty
tv-dokucs-perexV satelitní platformě Skylink odstartoval kanál Doku CS z produkce společnosti SPI International. Jde o další projekt ze Slovenska, který doplní nabídku filmových programů Filmbox, Filmbox Extra nebo Kino CS. Nový program se zaměří na českou i slovenskou dokumentární tvorbu zejména archivního charakteru.

Film Europe Channel zahájil provoz, u Skylinku za 50 Kč
Ve čtvrtek 17. listopadu úderem 20. hodiny odstartoval v České a Slovenské republice nový kanál zaměřený čistě na evropskou filmovou tvorbou. Film Europe Channel je už nyní dostupný na kartách Skylink typu Irdeto, resp. Irdeto ICE a je zařazen do programové nabídky buď jako samostatný prémiový program, nebo jako součást balíčků. Dostupný je i pro platformu Magio a on-demand.

FilmEuropeChannel míří do CS Linku, lze očekávat i další změny
Satelitní platforma CS Link se v dohledné době rozšíří o filmový kanál FilmEuropeChannel, který provozuje stejnojmenná společnost slovenského podnikatele Ivana Hronce. Serveru RadioTV to potvrdil sám Hronec s tím, že konkretní datum zatím nebylo stanoveno. CS Link nedávno zrušil nabídku individuálních předplacených programů ale ponechal možnost sestavení vlastního programového balíčku.

Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu
Už v příštím týdnu oficiální představí společnosti Towercom a TradeTec programové nabídky ve službě Skylink. Nové programy budou jako neplacené, tak placené, ale také v SD a HD kvalitě.

Český televizní trh se rozrostl o dva nové kanály
Do Česka dorazily další dva nové televizní kanály. Tentokrát je má v nabídce UPC, která ve své kabelové síti tyto dva produkty nabízí svým předplatitelům téměř po celé Evropě. Konkrétně se jedná o Club Channel a Extreme Sports Channel.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 109 MHz – placený program, polarizace horizontální,
    SD-MPEG4 – jen pro HD přijímače

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .