JimJam

JimJam je dětský televizní kanál, který vznikl v roce 2006 v Itálii v rámci satelitní platformy Sky Italia. Od září 2007 působí v dalších regionech světa a Evropy včetně České republiky a Slovenska. Vysílá pořady pro nejmenší publikum. Nejznámějším dílem je Lokomotiva Tomáš a přátelé nebo Barney a jeho přátelé. Je dostupný v nabídce většiny kabelových společností a satelitních platforem na českém a slovenském trhu.

jimjam

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Pro děti
Jazyk: Česky, anglicky, maďarsky

Adresa: Pobřežní 620/3, Praha 8 – Karlín

URL: http://www.cz.jimjam.tv/
E-mail: infocz@chellocentraleurope.com
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil JimJam

Provozovatel: Chello Central Europe
Vysílá od: 01. 10. 2006

TOP 5 – Články

Skylink láká diváky na měsíc vysílání zdarma, CS Link chystá nové programy
Před dvěma týdny jsme na našem serveru věnovali velký prostor připravovaným změnám u satelitní platformy UPC Direct, které čekají jeho abonenty v řádu měsíců. Dnes naši pozornost zaměříme na aktuální dění u konkurenčních služeb – CS Link a Skylink. Ani u nich nepanuje v letní sezóně stagnace a klid, pro své zákazníky připravují několik novinek.

Na Pardubicku se objeví nový kabelový operátor
Společnost Blue4.cz/Edera se zabývá poskytováním komplexních datových a hlasových služeb a to včetně zabezpečení a instalace souvisejících technologií. Nově k těmto službám tedy přibude i poskytování rozhlasu a televize přes kabel.

Satelitní platforma UPC Direct testuje novou družici. Čeká ji podzimní stěhování?
Skandinávský satelit Thor 5 obdržel v závěru uplynulého týdne velmi zajímavou návštěvu – středoevropskou satelitní platformu UPC Direct, která je kromě českého trhu aktivní i u našich slovenských sousedů, v Maďarsku a Rumunsku. Testovací proces zavdává příčiny k diskuzím o odchodu UPC Direct z přeplněné Astry na pozici 19,2 stupně východně. Ostatně, na podzim jí vyprší v současnosti platná smlouva na pronájem zdejší kapacity na družicích Astra 1KR a Astra 1G.

UPC Direct nově nabízí HBO Comedy, JimJam, NASN, Russia Today a GO TV
UPC Direct zaznamená v těchto a příštích dnech řadu změn ve své programové nabídce. Nově přibudou prémiová filmová televizní stanice HBO Comedy, dětská televizní stanice JimJam, sportovní televizní stanice NASN, hudební televizní stanice GO TV a zpravodajská a dokumentární televizní stanice Russia Today. UPC Direct naopak opouštějí televizní stanice pro ženy Club, slovenská hudební televizní stanice Music Box a zpravodajská televizní stanice BBC Prime. Všechny změny jsou realizovány postupně, do konce února tohoto roku. Ceny za službu UPC Direct se nijak nemění.

České satelitní platformy výrazně rozšiřují programovou nabídku
Závěr letošního roku se u českých satelitních operátorů ponese ve znamení rozšíření jejich programových nabídek. Vánoční obrazovky jejich abonentů mohou obohatit kanály dokumentární, dětské, filmové, sportovní i erotické. Některé z nich se v nabídkách jednotlivých satelitních televizí objeví již za několik dní.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .