Hallmark Channel

Hallmark Channel byl jedním z prvních kabelových filmových kanálů na českém a slovenském trhu. Na zdejší trh vstoupil ve druhé polovině devadesátých let a přinášel především dramata a snímky o životě včetně skutečných příběhů. Vyznačoval se tím, že vysílal vlastní obsah z dílny svého sesterského programu v Americe. Hallmark Channel i nadále působí v řadě zemí, na českém trhu jej nahradil Universal Channel z dílny NBCUniversal.

hallmark-channel

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český, anglický, maďarský

Adresa: Nesídlí v České republice

URL: http://www.hallmarkchannel.com/
E-mail: info@tvconsulting.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Universal Channel

Provozovatel: NBCUniversal
Vysílal do 03. 09. 2010 (v ČR)
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Změní Universal Channel poměr filmů a seriálů?
Před třemi týdny skončil Hallmark Channel, po rebrandu jej naladí diváci pod názvem Universal Channel. Jaké jsou další plány provozovatele?

Hallmark Channel končí, nahradí jej Universal Channel
Premiéru si Universal Channel odbude 3. září, stávají Hallmark Channel tímto datem v českých kabelových, digitálních, satelitních televizí a IPTV skončí. Hlavní změnu tvoří především nová grafika a značka, filmová nabídka programu Hallmark bude doplněna o nové premiérové tituly. Diváci se mohou těšit na seriály jako Bratři a sestry nebo Poldíci (v originále Rokkie Blue). Pokračovat ovšem budou také současné pořady Hallmarku, například Právo a pořádek. Universal Channel má podle svých slov k dispozici více než 50.000 hodin televizních titulů a 9.000 hodin filmových titulů.

Na Mostecku vznikne nový kabelový provozovatel
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání zaregistrovala společnost RTS DAKR s. r. o., která bude novým kabelovým operátorem na katastrálním území Braňany, Blažim, Malé Březno, Most, Něstěmice, Počerady a Výškov u Počerad.

Mediaprojekt: Óčko je nejsledovanější, roste Discovery
radiotv-archivHudební televize Óčko je nejsledovanější stanicí z šestice kabelových televizí, které jsou měřeny průzkumem poslechovosti rádií a čtenosti tiskovin Mediaprojektu. Každý den ji sleduje 67 tisíc a alespoň jednou týdně 207 tisíc diváků. Vyplývá to z údajů, které serveru RadioTV poskytl jeden z realizátorů průzkumu, společnost GfK Praha.

Satelitní televize v Česku: Tři platformy, čtyři operátoři
Diváci, kterým nevyhovuje příjem televizních kanálů z pozemních vysílačů, prostřednictvím kabelových rozvodů nebo pevné telefonní linky, si mohou vybrat z nabídky tří tuzemských satelitních platforem. Každá z nich nabízí určité výhody, a tak je nutné si před konečným rozhodnutím ujasnit,jaká kritéria jsou pro nás podstatná.

VYSÍLAČE

    V České republice nevysílá

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .