Golf Channel

Golf Channel je americká sportovní stanice zaměřená na golf. Jde o jednu z prvních takto úzce specializovaných sportovních stanic, která vznikla na americkém trhu, aby posléze expandovala i do dalších částí světa. V České republice vysílá v lokalizované verzi, jinak je součástí konglomerátu NBC Universal. Sledovat ji můžete například prostřednictvím platformy Skylink nebo v nabídkách operátorů UPC Česká republika či O2 TV.

golf_channel

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Česky, anglicky, slovensk

Adresa: Velvarská 1626/45, Praha 6, Dejvice

URL: http://www.golfdigest.cz/golfchannel.cz/
E-mail: kontaktní formulář
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Golf Channel

Provozovatel: ATV CZ, s.r.o.
Platnost licence od: 30. 08. 2007
Platnost licence do: 29. 08. 2019
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/439534.pdf

TOP 5 – Články

Skylink otevírá nový satelitní transpondér
Podle společnosti Skylink je nový transpondér určen primárně pro vysílání televizních programu se studii v Praze. Dočasně bude zajišťovat vysílání nového transpondéru mobilní uplinková stanice. „Některé programy z nabídky Skylinku budou přesunuty z původních frekvencí na nový transpondér, přičemž bude po určitou dobu zajištěno souběžné vysílání na původní a nové frekvenci,” doplňuje Skylink v tiskové zprávě.

Skylink nabízí nový program – Golf Channel
Golf Channel je podle svých slov jedinou speciální golfovou televizní stanicí na světě. V programu najdou diváci zprávy, reportáže, rozhovory, ale také instruktáže a dokument z oblasti golfu. Stanice získala od RRTV licenci k šíření svého programu na území ČR, SR, Maďarska a Polska, vysílacím jazykem bude čeština. Naladit ji lze na parametrech: Astra 3B (23,5°E); kmitočet: 12,109 GHz; polarizace: horizontální; SR: 27500; FEC: 3/4; norma: DVB-S2; modulace: 8PSK; CA systém: Irdeto / CryptoWorks. Do konce roku bude program dostupný všem zákazníkům, od nového roku se nejspíše stane součásít balíčku MULTI.

Na český trh vstupuje HD verze erotického kanálu Penthouse
Český televizní trh je bohatší o další erotický kanál v HD rozlišení. Satelitní platforma Skylink a její klon T-Mobile televize zařazují do své nabídky kanál Penthouse HD. Mediální skupina, jež vydává stejnojmenný tištěný titul, je českým divákům známá zejména z vysílání televize Nova v polovině 90. let. Tehdy se na její obrazovce objevovaly magazínové pořady Playboye a rovněž Penthouse.

Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu
Už v příštím týdnu oficiální představí společnosti Towercom a TradeTec programové nabídky ve službě Skylink. Nové programy budou jako neplacené, tak placené, ale také v SD a HD kvalitě.

Skylink zatím TV8 zachová
Podle původního plánu měla stanice TV8 přestat vysílat na satelitní platformě Skylink začátkem ledna, stanice ovšem vysílá dále a její vypnutí se zatím neplánuje, informoval o tom server Parabola.cz. Původně se přitom kapacita stanice měla rozdělit mezi dva nové program v MPEG-4/SD.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5° E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální,
    SD – v kompresi MPEG4, příjem je možný jen s HD přijímačem

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .