Fun 1

Fun 1 TV je interaktivní hudební televize zaměřená na mladého diváka. Vysílá pouze v digitálních sítích kabelové společnosti UPC Česká republika a je projektem firmy SAT Plus, která provozuje řadu menších stanic na zakázku pro kabelové operátory nebo menší společnosti. Je rovněž dodavatelem technických řešení pro tuzemské i zahraniční televize.

fun1

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební
Jazyk: Česky

Adresa: Závišova 502/5, Praha 4

URL: http://www.fun1.cz/
E-mail: Webový formulář info@satplus.cz
Živé vysílání http://www.fun1.cz/
Facebook: Oficiální profil Fun 1

Provozovatel: SAT Plus, s.r.o.
Platnost licence od: 09. 08. 2004
Platnost licence do: 08. 08. 2016
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/144721.pdf

TOP 5 – Články

Rádio Fun One Station vysílá na FM frekvencích v kabelu
Rádio Fun One Station, které společně s TV Fun1 a TV Fun2 provozuje SAT Plus, s.r.o, vysílá v kabelových rozvodech UPC na frekvenci 104,2 MHz. Podle svého vyjádření vysílá “jen tu ‘nejnadupanější’ taneční hudbu, která roztancovává Vaše ušní bubínky každý den ve vysílání TV Fun1.” Tato stanice vysílá Dance, house, club, trance, 90´s, italo disco a spousta dalších tanečních stylů, včetně nejaktuálnějších novinek.

Kabeloví operátoři nabídnou více televizních kanálů
Na bohatší programovou nabídku se mohou postupně těšit zákazníci jedenácti kabelových operátorů, kterým Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním zasedání schválila jejich požadavky na rozšíření portfolia distribuovaných kanálů. Neznamená to však, že se na obrazovkách klientů objeví ihned všechny. Mnohé z nich dokonce ještě nezačaly vysílat.

TV Diár – príliš drahý sen Fera Feniča
Nové licencie pre FUN ONE STATION a FUN 2. Pražská spoločnosť Sat Plus získala od licenčnej rady oprávnenie k vysielaniu rozhlasovej stanice Fun One Station a televíznej verzie Fun 2 v káblových rozvodoch a na satelite. Satelitní diváci v Európe si tak budú môcť pozrieť produkciu tejto spoločnosti, ktorá momentálne prevádzkuje stanicu FUN 1, ale nešíri ju cez satelit.

Nová televize pro mladé Fun1 vysílá v UPC
V kabelové síti UPC v Praze začala vysílat nová televizní stanice FUN1 pro mladé. Na svém vlastním kanálu vysílá také v kabelových sítích společnosti Karneval Media. Na co všechno se mohou diváci při jejím sledování těšit, kdy začne vysílat i v jiných městech a další otázky by měly zodpovědět následující řádky.

Jaké to je, když jedno rádio končí a druhé začíná?
Rozhlasový trh je dynamický a proměnlivý, o tom českém to platí dvojnásobně. Máme za sebou jen necelých dvacet let soukromého vysílání, a nadšení v éteru postupně střídá přeskupování stanic do skupin, s čímž souvisí i změna formátu nebo značek některých rádií. Český posluchač tak měl v posledních letech možnost zažít několik ukončení vysílání, zatím poslední střídání se odehrálo v lednu 2010. Jak to tehdy vypadalo?

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-C] – Dostupné v kabelové síti UPC

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .