Fishing & Hunting

Fishing & Hunting je dokumentární kabelový a satelitní kanál z portfolia společnosti IKO Cable. Specializuje se na pořady o lovu a rybaření, jak sám název napovídá. Zprvu byl dostupný pouze pro abonenty satelitní platformy Digi TV, nyní je součástí nabídek řady dalších kabelových operátorů a satelitních platforem. Mezi další podobné dokumentární stanice na českém a slovenském trhu patří Animal Planet z dílny Discovery Communications a Viasat Nature od skupiny Modern Times Group.

fishing

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Dokumentární
Jazyk: Česky

Adresa: Rohanské nábřeží 7, 18600 Praha 8

URL: http://fishingandhunting.cz/
E-mail: http://fishingandhunting.cz/kontakt/
Archiv vysílání: —
Facebook: Oficiální profil Fishing&Hunting

Provozovatel: IKO Cable s.r.o.
Vysílá od: od roku 2008 v ČR
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

DigiTV: NatGeo Wild česky a návrat F&H
Do programové nabídky Digi TV se vrací program Fishing and Hunting Channel. Stanici naladí všichni zákazníci Digi TV v Česku i Slovensku. Zařazení do nabídky potvrdili serveru Parabola.cz zástupci společnosti IKO Cable TV.

Začínají podzimní satelitní hody: CS Link i Skylink přinášejí nové kanály
Příjemné poprázdninové překvapení připravil pro všechny své klienty satelitní operátor CS Link. Na začátek září zdarma zpřístupnil pro všech svých více než 350 tisíc klientů celou programovou nabídku včetně prémiových kanálů. Dává jim tam ochutnat ze svého menu, které právě na začátku tohoto měsíce obohatil o devět nových stanic. Konkurenční Skylink také nezahálí a slibuje několik významných překvapení od 1.října. Na své si přijdou i zájemci o vysílání ve vysokém rozlišení.

Skylink láká diváky na měsíc vysílání zdarma, CS Link chystá nové programy
Před dvěma týdny jsme na našem serveru věnovali velký prostor připravovaným změnám u satelitní platformy UPC Direct, které čekají jeho abonenty v řádu měsíců. Dnes naši pozornost zaměříme na aktuální dění u konkurenčních služeb – CS Link a Skylink. Ani u nich nepanuje v letní sezóně stagnace a klid, pro své zákazníky připravují několik novinek.

Digitální televize UPC nabízí nový balíček
Digitální televize UPC ode dneška nabízí svým zákazníkům pod názvem Plus balíček pěti televizních programů: Fishing&Hunting, Travel Channel, AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV. Fishing&Hunting a Travel Channel jsou přitom do programové nabídky digitální kabelové televize UPC zařazeny zcela nově. AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV byly dosud dostupné pouze zákazníkům nejvyšší nabídky Supreme. Všechny programy, až na Motors TV, jsou v českém jazyce.

Sledovanost kanálu Film+ roste
Televizní stanici Film+, která vysílá přes kabel nebo satelit, sleduje v průměru 363 tisíc diváků týdně. Vyplývá to z výsledků průzkumu Mediaprojekt za druhé pololetí loňského roku. Jde o sedmiprocentní nárůst.
Výsledky zveřejnila společnost IKO Cable, která v České republice zastupuje stanice Film+, DoQ a Fishing&Hunting Channel.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .