Filmbox Plus

Filmbox Plus je satelitní a kabelový filmový kanál distribuční společnosti SPI International, která jej nabízí v rámci balíčku Filmbox. Ve vysílání může divák sledovat stovky žánrově různých titulů – akční filmy, komedie, dramata, seriály a minisérie. Programová dramaturgie vybírá filmy s hvězdným obsazením, které si po celém světě získaly značnou popularitu. Filmbox balíček mají v nabídce téměř všechny tuzemské kabelové společnosti i satelitní platformy.

filmbox_plus

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český, anglický, maďarský

Adresa: ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa, Polsko

URL: http://www.filmbox.eu/index2.html
E-mail: filmbox@filmbox.eu
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Filmbox Plus

Provozovatel: SPI International
Vysílá od: 28. 10. 2005
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Filmbox Extra od prosince pod názvem Filmbox Plus
Filmbox Extra, známý filmový kanál společnosti SPI International, chystá na prosinec 2011 změnu svého názvu na Filmbox Plus. Zákazníci platforem Skylink a CS Link se ovšem nemusí obávat změny, důvodem rebrandu je snaha o sjednocení označení programů na všech trzích, na nichž společnost operuje. Koncem září zahájila televize UPC Direct stanice Filmbox Plus, jedná se o testovací vysílání.

Filmbox HD od října non-stop
Distribuční společnost SPI International nabízí od 1. října svým zákazníkům non-stop vysílání filmového programu ve vysokém rozlišení Filmbox HD, doposud kanál přerušoval vysílání na jednu až dvě hodiny, na nepřetržitý provoz najíždí též „klasický” Filmbox, který nevysílal zhruba v době 03-11.

Nabídka HD kanálů na satelitu: Český divák už bude mít na výběr
Jednou z významných novinek platformy UPC Direct na nové orbitální pozici je i vytvoření balíčku programů ve vysokém rozlišení. Platforma jich v první fázi nabídne devět, tedy shodný počet s platformou Skylink, která byla až dosud lídrem v oblasti HD nabídky na satelitu. Nabídka má potenciál se rozšiřovat, český divák tak bude mít lepší výběr.

HD vysílání v Česku: Kdo chce, ten si ho dnes najde
Novým impulsem pro zvýšení pozvolna se rozšiřujícího zájmu veřejnosti o televizní vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV) je spuštění vysílání kanálu ČT HD. Datum startu klepe na dveře – netrpěliví zájemci si ho budou moci naladit již příští týden v pondělí 31.srpna. Jaká je další nabídka programů v HD na českém trhu? Objevují se v placené nabídce satelitního operátora Skylink, některých kabelových a IPTV sítích, tři kanály vysílají volně na satelitu Astra. V největších tuzemských městech zkušebně vysílá ve vysokém rozlišení pozemní multiplex 4.

České satelitní platformy přinášejí nové programy
Bohatší programová nabídka čeká v dohledné době na předplatitele tuzemských satelitních platforem. Dočkají se filmových titulů, regionálního zpravodajství, vysílání pro nejmenší diváky i přístupu k teletextu slovenských stanic.Přístupové karty k satelitní televizi CS Link distribuují dvě společnosti. V konkurenčním souboji měla lehce navrch firma Gital, která svým klientům od února dokázala na rozdíl od svého soupeře – Trade and Technology (TaT) nabídnout signál TV Nova, který do té doby zákazníkům na CS Linku chyběl. Tohoto handicapu se TaT v minulých dnech zbavila a navíc svým klientům nově nabízí balíček dvou filmových kanálů.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .