Film +

Film + je filmový kanál maďarské skupiny IKO Cable, která provozuje několik tematických stanic v regionu střední a východní Evropy. Původně šlo o „béčkový“ program s levnými filmy z archivu, před časem ale provozovatel výrazně zatraktivnil program i vizuální stránku vysílání a zařadil i některé divácky atraktivnější tituly. Kanál je dostupný u většiny kabelových společností a satelitních platforem.

filmplus

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Český

Adresa: ul. Rohanské nábř. 7, Praha 8 – Karlín

URL: http://www.filmplus.cz/
E-mail: info@filmplus.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Film +

Provozovatel: IKO Cable, s.r.o.
Vysílá od:
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Megafilm je, když…
TV Nova začala devalvovat jednu ze svých „značek”. Jednoduše můžeme říct, že její Megafilm už není tím, čím býval. Nova totiž začala pod touto hlavičkou nabízet i české filmy podřadné kvality. Pryč jsou nejspíš časy hollywoodských blockbusterů. Otěže přebírá TV Prima se sérií Prima Kino.

Nabídku UPC Direct dnes rozšířil filmový kanál Film+
Společnost UPC Česká republika dnes oznámila, že s okamžitou účinností zařazuje do vysílání digitální satelitní televize UPC Direct filmový TV kanál Film +. Na rozdíl od filmového Cinemaxu, který byl do nabídky zařazen v květnu, Film+ bude k dispozici všem abonentům UPC Direct bez příplatku.

Sledovanost kanálu Film+ roste
Televizní stanici Film+, která vysílá přes kabel nebo satelit, sleduje v průměru 363 tisíc diváků týdně. Vyplývá to z výsledků průzkumu Mediaprojekt za druhé pololetí loňského roku. Jde o sedmiprocentní nárůst.

Explicitní slovní pornografie v zápisu z jednání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání
Původně jsem chtěl dnešní komentář psát úplně o něčem jiném, ale když jsem si včera podrobněji přečetl tiskovou zprávu ze zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), nemohl jsem jinak. Podle níže uvedeného textu to vypadá na pěkně vzrušující úterní zasedání.

Seriály: Kvůli Kobře 11 si filmaři postavili vlastní dálnici
Kilometr dlouhý úsek dálnice si postavili filmaři pro natáčení seriálu Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei, který se u nás uvádí pod jednoduchým jménem Kobra 11. Seriál se začal vysílat už před deseti lety 12. března 1996.Kilometr dlouhý úsek dálnice si postavili filmaři pro natáčení seriálu Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei, který se u nás uvádí pod jednoduchým jménem Kobra 11. Seriál se začal vysílat už před deseti lety 12. března 1996. Původně lákal diváky RTL k obrazovkám v úterý, nyní je jeho časem čtvrtek 20.15. Společnost action concept už natočila přes 150 dílů.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .