Fashion TV

Fashion TV je mezinárodní televizní stanice orientovaná na životní styl, módu a luxus. Její česko-slovenská verze funguje z Bratislavy a řídí ji bývalá dramaturgyně a producentka původních pořadu slovenské televize Markíza Gabriela Drobová. Fashion TV je zajímavá tím, že kromě kabelových a satelitních platforem vysílá bezplatně celý svůj obsah i přes internet. Když působila na satelitu, byla rovněž přístupná všem divákům i bez satelitních karet.

fashiontv

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Móda
Jazyk: Česky, slovensky

Adresa: Politických vězňů 15, 110 00 Praha

URL: http://www.tvfashion.eu/
E-mail: info@tvfashion.eu
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Fashion TV

Provozovatel: Fashion TV, a.s.
Platnost licence od: 22. 03. 2011
Platnost licence do: 21. 03. 2023
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2163819.pdf

TOP 5 – Články

Fashion TV odstartovala pro diváky Skylink
Satelitní platforma Skylink uvedla do své programové nabídky nový módní a lifestylový kanál Fashion TV, jedná se o česko-slovenskou verzi stejnojmenného francouzského programu, uvedl to server Parabola.cz. Program Fashion TV naladí diváci s elektronickým programovým průvodcem v anglickém jazyce.

Nešťastný MUX4, Country dvacítka, ale i tajemný noční lov
Týden co týden se udá v českém mediálním rybníku mnoho události. Proto po delší odmlce vracíme na stránky serveru RadioTV tradiční glosář. K událostem, o nichž se budeme bavit, nebudou ale patřit jen ty spojené s televizí. Nabídneme postřehy z oblasti rádií, neopomeneme ani tisk a internet. Objeví-li se zajímavé informace ze sekce outdoor, vězte, že i na ně se najde prostor.

Fashion TV má svou česko-slovenskou mutaci
1. března spustila své vysílání pro Česko a Slovensko jedna ze tří největších kabelových televizí světa Fashion TV. Přibližně 70 procent vysílání zaměřeného na oblast módy, krásy a životního stylu tvoří převzatý obsah, 30 procent přidává vlastní lokální produkce.

MTV, Spektrum a Fashion TV mohou na satelit
První z nich je pro společnost CCE Spektrum Holdco a je určená pro program Spektrum. Druhou získala CET 21 pro program MTV a třetí Carolinas corporation/Fashion TV pro Fashion TV. V posledním případě šlo o změnu licenčních podmínek.

RRTV rozdělovala licence i pokuty
Vysílat na území České republiky může nová televize – Fashion TV. Licenci k provozování programu dostala společnost Carolinas corporation, a.s. Svůj programmůže šířit prostřednictvím kabelových systémů a to po dobu 12 let. Stanici již nyní mohou naladit zákazníci kabelové společnosti DigiTV.

VYSÍLAČE

 1. [DVB-S] Intelsat 1°W – SR 27500, FEC 3/4 (DigiTV)
  12 563 MHz – placený program, polarizace vertikální
 2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4 (T-Mobile Televize)
  11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální
 3. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6 (Skylink)
  11 895 MHz – placený program, polarizace horizontální
 4. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6 (CS Link)
  11 895 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .