fanda

TV fanda je v pořadí pátým programem skupiny Nova, která je první celoplošnou komerční televizí nejen na českém trhu, ale i v regionu střední Evropy. Specializuje se na mužské publikum, vysílá filmy, seriály, produkuje sportovní přenosy a přináší na trh i vlastní krátké erotické pořady. Programy pod značkou Nova patří do portfolia nadnárodního investora CME a zámořské mediální skupiny Time Warner. Skupina Nova provozuje několik volně šířených i placených stanic. Vedle svého hlavního programu nabízí divákům i neplacené kanály Nova Cinema, Smíchov, Fanda a Telka. Z placených stanic provozuje sportovní kanál Nova sport a hudební stanici MTV Czech and Slovak.

fanda

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Pro muže

Adresa: Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5

URL: fanda.nova.cz
E-mail: dopisove@nova.cz
Archiv vysílání: http://www.voyo.cz
Facebook: http://www.facebook.com/fandatv

Provozovatel: CET 21, s.r.o.
Platnost licence od: 10. 12. 2008
Platnost licence od:
04. 09. 2023
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2334613.pdf

TOP 5 – Články

Pátý kanál Novy se skutečně bude jmenovat Fanda
Televize Nova požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o změnu názvu z Kanálu 5 na konkrétní název “Fanda”. Napsala to agentura ČTK s odvoláním na dobře informovaný zdroj. Původní pracovní název se tedy odkládá a pátý program skupiny Nova Group bude spuštěn pod nedávno zaregistrovanou ochrannou známkou.

Novácký kanál pro muže na spadnutí, lídr trhu navýší cenu reklamy
Televize Nova včera potvrdila, že v prvních čtyřech měsících příštího roku spustí nový program, který bude primárně určen mužům. Jméno nové stanice je zatím v testovací fázi, o spuštění se spekuluje již delší dobu. Nejsledovanější tuzemská stanice zároveň představila změnu své obchodní politiky, od roku 2012 bude prodávat reklamu výhradně pro cílovou skupinu 15+.

Televize Nova a její kanál pro muže. Druhá Nova Cinema?
Televize Nova má novou licenci pro kanál s pracovním názvem Kanal 5. Měl by se orientovat na mužské publikum. Jde o změnu oproti dosavadním prohlášením kdy Nova plánovala po vzoru sesterské Markízy spustit samostatný kanál pro ženy. Co můžeme očekávat od nové televize a proč je najednou o tak veliký zájem o cílovou skupinu mladých mužů?

TV Nova má licenci na program pro muže
Předsedkyně RRTV Kateřina Kalistová potvrdila ČTK informaci o tom, že TV Nova byla udělena licence na pátý program. „Kanál bude zaměřený na muže. Mají to specifikované jako na převážně mužskou část diváků všech věkových kategorií, nikoliv dětí,” uvedla Kalistová. Časový rozsah vysílání bude 18-20 hodin.

Nova chce licenci pro Kanál 5 mířící na muže. Co ale nabídne?
Už pátý kanál v pořadí by mohla v dohledné době spustit televize Nova. První krok k něčemu učinila tento týden, když Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) poslala žádost o licenci pro novou stanici s pracovním názvem Kanál 5. Zaměřen by měl být na mužské publikum. Co od něj můžeme očekávat? Nabízíme programové schéma sesterské bulharské stanice bTV Action.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-T] Multiplex 4Síť 4 Multiplex DB
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27 500, FEC 5/6
    11 973 MHz – volný program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .