Eurosport

Eurosport je největší celoevropský sportovní kanál a jedna z nejstarších sportovních stanic vůbec. Působí v lokalizované verzi téměř na všech evropských trzích a přináší přenosy z různých soutěží. Jako jediný vysílá svou německou verzi nekódovaně na satelitu pro celou Evropu. Česká verze disponuje vlastním týmem komentátorů, nenabízí ale žádný lokalizovaný program a přenáší pouze nezměněnou celoevropskou verzi. Je v nabídce všech relevantních kabelových společností a satelitních platforem.

eurosport

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa:

URL: http://tv.eurosport.cz/
E-mail: redakce@eurosport.cz
Internetové vysílání: http://www.eurosportplayer.cz/
Facebook: Oficiální profil Eurosportu

Provozovatel: TF1 Group
Vysílá od: 05. 02. 1989

TOP 5 – Články

Eurosport projde největší změnou v historii
Sportovní kanál Eurosport odstartoval v roce 1989, češti a slovenští diváci si jej mohou vychutnávat již od roku 1998 a českých komentář s plnou českou podporou byl uveden v roce 2006. O tři roky později začal vysílat česky rovněž Eurosport 2.

Satelitním operátorům přibývají diváci, chystají pro ně další lákadla
Češi stále častěji přicházejí na chuť satelitnímu příjmu televizních programů. Ukazují to informace od provozovatelů satelitních platforem, kterým přibývají zákazníci. Výrazně je to patrné u Skylinku a CS Linku. Jednotliví operátoři nespí na vavřínech a chystají pro své klienty některé novinky. Pokusíme se shrnout ty nejdůležitější.

Provozovatel Digi TV si hraje s českými televizemi o fotbal
porad-premier-leagueAnglická fotbalová Premier League na obrazovkách českých televizí nemusí být od příští sezony samozřejmostí. Vysílací práva pro následující roky zakoupila společnost, která patří pod provozovatele satelitní platformy Digi TV. Co to znamená pro Novu sport a Primu Cool, které anglickou ligu nyní vysílají? Jaký vliv bude mít tento obchod na cenu práv pro Českou republiku?

Eurosport HD si předplatily téměř 3 miliony diváků
Eurosport vlastní síť TF1 a je dostupný v 59 zemích světa ve dvaceti jazykových mutací. Stanici v klasickém SD rozlišení přijímá 116,8 milionu domácností, z toho 75,2 milionů domácností má Eurosport předplacený v rámci základního nebo rozšířeného programového balíčku.

Radostné novinky pro fanoušky: Eurosport na kartách TaT, Olympiáda digitálně na Plzeňsku
Olympijské hry v Pekingu začínají za 12 dní. Blížící se start největších hodů pro sportovní fanoušky byl silným důvodem pro horečnou aktivitu některých providerů zajistit svým klientům co nejkvalitnější olympijský servis. Společnost Trade&Technology (TaT) nově nabízí majitelům svých přístupových karet k satelitní službě CS Link panevropský kanál Eurosport. Česká televize dnes spouští svůj digitální multiplex na Plzeňsku. Prostřednictvím svých settopboxů si Západočeši naladí 48 hodin olympijského programu denně na kanálech ČT2 a ČT4 Sport.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5° E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5° E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální

VYSÍLAČE (SD Free)

  1. [DVB-S] Astra 19,2° E – SR 27500, FEC 3/4
    12 344 MHz – volný program (v německém jazyce), polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .