Discovery Science

Discovery Science je kabelový a satelitní program, který se snaží popularizovat vědu. Nabízí dokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti. Tento program patří do portfolia společnosti Discovery Communications, která na českém trhu provozuje i Discovery Channel, Animal Planet nebo TLC.

discovery_science

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Dokumentární
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa: Nemá sídlo v ČR

URL: http://science.discovery.com/
E-mail: khoutman@ad2-one.co.uk
Archiv vysílání: —
Facebook: Oficiální profil Discovery Science

Provozovatel: Discovery Communications, Inc.
Vysílá od: 01. 10. 1996
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Podívejte se na novou grafiku Discovery Channel už teď!
V pátek 26. srpna oznámila společnost Discovery Networks CEEMEA, že ve 105 zemích změní vizuály stanice Discovery Channel. Změna je dle tiskové zprávy „výsledkem několikaměsíční analýzy programového portfolia“. Dnes vám nabízíme pohled na novou grafiku, ta se už v polovině letošního roku objevila ve Spojených státech.

Satelitní a kabelové společnosti nabízí nové balíčky a služby
Satelitní platforma Skylink obnovuje během října a listopadu časově limitovanou akci zaměřenou na výměnu karty CryptoWorks za novou Irdeto v hodnotě 600 Kč, peníze zákazníci mohou využít k čerpání placených balíčků. Kabelová společnost UPC Česká republika přichází s novými balíčky služeb a nabízí vyšší rychlost internetu. CS Link potom do konce října umožňuje divákům sledovat zdarma program Universal Channel.

Nabídka HD kanálů na satelitu: Český divák už bude mít na výběr
Jednou z významných novinek platformy UPC Direct na nové orbitální pozici je i vytvoření balíčku programů ve vysokém rozlišení. Platforma jich v první fázi nabídne devět, tedy shodný počet s platformou Skylink, která byla až dosud lídrem v oblasti HD nabídky na satelitu. Nabídka má potenciál se rozšiřovat, český divák tak bude mít lepší výběr.

Skylink láká diváky na měsíc vysílání zdarma, CS Link chystá nové programy
Před dvěma týdny jsme na našem serveru věnovali velký prostor připravovaným změnám u satelitní platformy UPC Direct, které čekají jeho abonenty v řádu měsíců. Dnes naši pozornost zaměříme na aktuální dění u konkurenčních služeb – CS Link a Skylink. Ani u nich nepanuje v letní sezóně stagnace a klid, pro své zákazníky připravují několik novinek.

Discovery Channel na českém reklamním trhu
Jedna z nejpopulárnějších kabelových stanic – Discovery Channel – pronikla na český reklamní trh. Reklamu na tomto kanálu začalo prodávat zastupitelství Big Partnership Media a v srpnu se potencionální inzerenti dozví první výsledky sledovanosti této dokumentární televize.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Thor 5 (0,8°W) – SR 28000, FEC 7/8
    11 862 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafikyNapsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .