DIGI Sport

DIGI Sport je sportovní kanál dostupný výhradně v nabídce satelitní platformy Digi TV. Vznikl v roce 2010 poté, co tato platforma získala exkluzivní práva k vysílání anglické fotbalové Premier League, která je základním prvkem programu. Stanice vysílá i slovenskou fotbalovou Corgoň ligu a vlastní práva k dalším soutěžím. Přenosy z anglické Premier league na Digi Sport skončí po sezoně 2012/2013, od další sezony je bude exkluzivně vysílat Slovak Sport TV a to i v České republice.

digisport_banner_new

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Česky, slovensky

Adresa: AC Petržalka, časť A, Röntgenova 28, Bratislava

URL: http://www.digisport.cz
E-mail: digisport@digisport.sk
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil DIGI Sport

Provozovatel: DIGI Czech Republic, s. r. o.
Vysílá od: 14. 08. 2010

TOP 5 – Články

Digi Sport vysílá ve formátu 16:9
Sportovní program společnosti DigiTV s názvem Digi Sport začal včera vysílat ve formátu 16:9. Majítelé moderních televizorů či obrazovek zajisté uvítají přechod sportovního programu Digi Sport z nabídky platformy Digi TV na obrazový formát 16:9 s WSS příznakem.

Sportovní Trojce hrozí zánik, co všechno za dva roky přinesla?
stv3malaSportovní kanál Slovenské televize Trojka zřejmě zanedlouho zmizí ze slovenských i českých obrazovek. Nepřímo to vyplývá z bilančního dokumentu, který médiím zaslal šéf programu Stanislav Štefánik. Ten v něm zmiňuje nejen možné ukončení vysílání, ale na konkrétních příkladech ukazuje, jak tento kanál v průběhu posledních dvou let prospěl zejména domácím sportovním svazům.

Digi Sport i nadále vyvolává kontroverze
Sportovní kanál placené satelitní platformy Digi TV nemá na Slovensku na růžích ustláno. Veřejné mínění se po několika týdnech od zahájení provozu obrací proti provozovateli. A to i přesto, že kanál sublicencoval některé přenosy slovenské fotbalové reprezentace veřejnoprávní televizi. A Slovenská televize je sice odvysílala, ale odmítá je zakoupit spolu s balíkem ligových utkání. Ve vzájemném sporu odznělo několik pozoruhodných prohlášení.

Digi Sport zahájil vysílání
Nový sportovní program Digi Sport startuje s nabídkou anglické fotbalové Premier League, slovenské Corgoň ligy a dalších evropských fotbalových soutěží. Stane se součástí placené nabídky.

Digi TV si hraje s diváky na Slovensku. Sebrala jim fotbal
Satelitní platforma Digi TV se postarala o další vlnu kontroverze na slovenském trhu. Po výrazném přeplacení vysílacích práv za anglickou fotbalovou Premier League, kterou bude vysílat exkluzivně v regionu střední Evropy, koupila i přenosy slovenské reprezentace a tamní nejvyšší soutěže. Slovenskému svazu nabídla nejlepší podmínky, a očekává, že získá nové abonenty. Diváci v internetových diskuzích zuří a Slovenská televize svaluje vinu na fotbalový svaz, který prý nebral v potaz dluholetou spolupráci.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-C] Intelsat 10-02 (1°W) – SR 27500, FEC 3/4
    12 643 MHz – placený program, polarizace vertikální (CA Nagra Media Access)
    program je dostupný výhradně v nabídce satelitního a kabelového operátora DIGI TV

Náhled grafiky

Nová grafika (maďarsky)

Původní grafika (promo smyčka CZ&SK)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .