CS mini

CS mini je dětský kanál Československé filmové společnosti, který přináší archivní dětské pořady z dob někdejší Československé televize. Vysílá pouze v dopoledních hodinách na programové pozici kanálu CS film. Je dostupný u většiny kabelových společností v České republice a můžete jej sledovat i v nabídce satelitních platforem. Vysílá denně od 6:30 do 12:00 hod.

csfilm

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový, pro děti
Jazyk: Český

Adresa: Václavské nám. 831/21, Praha 1

URL: http://www.csmini.cz/
E-mail: csfilm@csfilm.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil CS Film

Provozovatel: Československá filmová společnost, s.r.o.
Platnost licence od: 08. 09. 2008
Platnost licence do: 07. 09. 2020
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1133892.pdf

TOP 5 – Články

CS Mini chystá nový kabát, rozšíří program
V polovině března zhlédnou diváci novou grafiku dětského kanálu CS Mini. Druhá polovina března přinese rozšíření stávající programové nabídky. CS Mini vysílá denně mezi 6. a 12. hodinou, zbývající čas je vyhrazen programu CS Film.

Na programu CS Film startuje cyklus „Stalo se…“
Filmové týdeníky na programu CS Film mohou jeho diváci zhlédnout od úterý 26. října pravidelně každý týden v 17:30, informoval CS Film. „Na CS FILMu začínáme relativně svobodným rokem 1946, přesně v té podobě, s jakou se tehdy setkali návštěvníci kin. Můžete tak týden po týdnu sledovat, jak se pomalu mění rétorika, dikce i samotná náplň – a s tím i celá naše země,” uvádí CS Film.

Začínají podzimní satelitní hody: CS Link i Skylink přinášejí nové kanály
Příjemné poprázdninové překvapení připravil pro všechny své klienty satelitní operátor CS Link. Na začátek září zdarma zpřístupnil pro všech svých více než 350 tisíc klientů celou programovou nabídku včetně prémiových kanálů. Dává jim tam ochutnat ze svého menu, které právě na začátku tohoto měsíce obohatil o devět nových stanic. Konkurenční Skylink také nezahálí a slibuje několik významných překvapení od 1.října. Na své si přijdou i zájemci o vysílání ve vysokém rozlišení.

13 nový stanic v měření sledovanosti – bližší podrobnosti
V současné době měří ATO (Asociace televizních organizací) sledovanost 4 stanic ČT, TV Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool a TV Barrandov, poslední dvě stanice jsou prozatím benjamínky, to se ale změní už 1.října, první data budou k dispozici už druhý den ráno. A které stanice se v průzkumu objeví? Jedná se o Spektrum, Minimax, Sport1, TV Paprika, AXN, Film+, Jetix/Disney Channel, Hallmark, TV Deko, Zone Romantica, MGM, Public TV, CS Film.

Vrcholí období akčních nabídek satelitních operátorů
Posledních pár dní zbývá do konce letošního roku a tím přichází i poslední šance využít některé z akčních nabídek satelitních operátorů, které mají k tomuto způsobu příjmu televizních programů přilákat nové klienty či ty stávající přesvědčit o výhodnosti rozšířit si předplacené služby. Výhodná předvánoční lákadla nabízejí Gital, Trade and Technology i UPC Direct.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální,
    vysílá od 6.30 do 12.00

Náhled grafiky


Zdroj: Parabola.cz

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .