AXN Crime

AXN Crime je mezinárodní program, který přináší seriály a filmy žánru krimi z produkce společnosti Sony Pictures Entertainment. Je dostupný v nabídkách většiny kabelových společností a satelitních platforem. Sony Pictures produkuje celkem tři kanály pod značkou AXN pro český a slovenský trh. Vedle hlavního kanálu AXN je k dispozici i AXN Sci-fi.

axn_crime

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Seriály
Jazyk: Česky, slovensky, maďarsky

Adresa: Eiffel Tér Irodaház, H-1062 Teréz krt. 55-57, Budapešť, Maďarsko

URL: http://www.axncrime.cz/
E-mail: axn_czech@spe.sony.com
Archiv vysílání: http://www.axn.cz/videos
Facebook: Oficiální profil AXN

Provozovatel: AXN Central Europe (Sony Pictures Entertainment)
Vysílá od: 01. 10. 2007 (v ČR)

TOP 5 – Články

AXN Crime s novou grafikou, AXN chystá nové Charlieho andílky
Tematický kanál AXN Crime, který provozuje společnost Sony Pictures Entertaiment, se tento týden představil se zcela novou on-air grafikou, ale taktéž inovovaným logem. Stanice se specializuje na kriminální pořady, seriály a filmy. Dostupná je kromě České republiky taktéž na Slovensku, Bulharsku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Mimo grafiky spustila zbrusu nové webové stránky. Mateřská stanice AXN uvede mimo jiné novou adaptaci seriálu Charlieho andílci.

Survivor – reality show o přežití je v USA již 22. sezóny
Na české obrazovky se na podzim vrátí americká reality-show Survivor, kterou uvede Prima Cool od září pod názvem „Kdo přežije“. Vysílat bude 11. až 16. sérii a vystřídá tak populární Faktor strachu. Formát není českému diváku nijak neznámý, vidět jej mohli diváci kabelové stanice AXN. Formát se dokonce dočkal vlastní české mutace, TV Prima jej vysílala v září 2006.

The Amazing Race aneb na cestě kolem světa, natáčelo se i v České republice!
Televizní soutěžní formát „Amazing Race” si ve Spojených státech odbývá premiéru 5. září 2001 a vysílá se do dnešních dnů. Základním principem je boj dvoučlenných družstev, která se cestují po celém světě a na určitých zastávkách plní zadané úlohy. K transportu mají k dispozici letadlo, balon, auto, vlak či jakýkoli jiný dopravní prostředek.

AXN HD obohatí český televizní trh do konce roku
Další atraktivní stanice vysílající ve vysokém rozlišení by do konce roku měla obohatit nabídku operátorů televizního vysílání v tuzemsku. AXN HD začala před 14 dny vysílat v Polsku a její mateřský koncern Sony Pictures Television International plánuje brzkou expanzi do ČR, Německa, na Slovensko a na africký trh.

Star Trek: The Original Series na AXN Sci-fi
Počínaje druhým únorovým týdnem se na obrazovky vrací původní série kultovního seriálu Star Trek, dobrodružství posádky vesmírné lodi Enterprise budou fanoušci moci zhlédnout tedy již 9. února. Seriál bude nasazen ve všední dny na kabelové stanici AXN Sci-fi, premiéra se plánuje na jednu hodinu po půlnoci, repríza v přijatelnějším čase kolem sedmé hodiny večerní.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 914 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .