Síť Fajn radio

main_fajn

Síť Fajn radio je centrální označení rodiny stanic vysílajících pod značkou Fajn. Skupina patří do portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Hitrádio, Rockrádio a Rádio Blaník. Fajn radio se orientuje na mladší posluchače, zaměření nejvíce vystihuje slogan „Hrajeme to nejnovější“. Rodina Fajn rádií zahrnuje značky Fajn North Music, Fajn Rádio Agara, Fajn Rádio Life a Fajn Rádio Hity.

RÁDIA PATŘÍCÍ DO SÍTĚ

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: CHR

URL: http://www.fajnradio.cz
E-mail: studio@fajnradio.cz
Facebook: Oficiální profil Fajn Radia

RDS název: _*FAJN*_

Tematické streamy:

  1. Fajn Radio Club – http://www.fajnradio.cz/club
  2. Fajn Radio Fresh – http://www.fajnradio.cz/fresh
  3. Fajn Radio Black – http://www.fajnradio.cz/black
  4. Fajn Radio Hardcore – http://www.fajnradio.cz/hardcore

Reklamní sítě: Media Marketing Services

TOP 5 – Články

Fajn Rádia s novým webem
Proč se vlastně Fajn Rádia k tomuto kroku odhodlala? Na to jsme se zeptali programové ředitele Martina Maďarku: „Měli jsme a máme dvě hlavní priority. 1. přinést na trh nový benefit v podobě unikátní hudební databáze všech songů, které hrajeme včetně jejich textů a překladů do češtiny. 2. moderní grafický design a zjednodušené intuitivní prostředí, ve kterém se uživatel /posluchač/ snáze orientuje.”

Martin Maďarka: „Nové webovky přinesou benefit v podobě hudební databáze všech songů…
Stanice rodiny Fajn rádií se zaměřují především na mladé posluchače ve věku 15 až 35 let. V rozhovoru jsme se bavili samozřejmě o chystaných novinkách, podle slov programového ředitele jich nebude málo. Dočkáme se nové odpolední show, webových rádií s novým webem a jednoho překvapení. Nezapomněli jsme ani na problematiku dalšího rozšiřování, řeč přišla i na ranní show.

Fajn rádio: Posluchači vnímají, že jsme s nimi v regionu
Hostem RadioTV je tentokrát programový ředitel sítě Fajn rádií Martin Maďarka. Do své pozice nastoupil v čase, když jednotlivá Fajn rádia přecházela pod jednotný program ze dvou produkčních center. Tímto krokem se podle něj podařilo zvýšit konkurenceschopnost Fajn rádií na trhu a zároveň zachovat jejich regionální charakter.

Fajnrádia vysílají v novém, program tvoří dvě produkční centra
Leden 2008 znamená pro rozhlasové vysílání velké změny. Radiožurnál prošel kompletní změnou v režii Báry Tachecí a rodina rádia Blaník se rozrostla o nové členy a o další změnu se zasloužila rodina regionálních Fajnrádií, která nyní vysílá v Praze, Chomutově, Pardubicích a Olomouci společný program s regionálními vstupy. Výjimku tvoří ústecké rádio Fajn North Music, které se stalo jedním ze dvou produkčních center celé rodiny.

Vzniká rodina Fajn rádií, zatím je čtyřčlenná
V posledních týdnech si řada posluchačů všimla programových změn na pražském Fajn Radiu a později i na chomutovském Radiu Agara nebo ústeckém North Musicu. Proč mají rádia stejný playlist? Budou hrát stejnou muziku i další stanice? A plánuje jejich majitel vznik celoplošného Fajn Radia?

Komentáře (2)

  1. idenianef

    In the current study, we have shown that a regimen of CR effectively delays the onset of neurodegeneration, preserves structural and functional synaptic plasticity as well as memory capacities, and activates the expression and activity of SIRT1, a known promoter of neuronal lifespan Tang, 2009; Zhang et al lasix no prescription overnight Naltrexone may be formulated for administration in any convenient way for use in human or veterinary medicine and the invention therefore includes within its scope pharmaceutical compositions comprising a compound of the invention adapted for use in human or veterinary medicine

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .