Rock Radio Gold

main_rock_gold

Rock rádio Gold je jihočeská rozhlasová stanice, která patří do rodiny stanic vysílajících pod značkou Rock radio. Skupina je součástí portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Fajn rádio, Rockrádio a Rádio Blaník. Rock rádio se orientuje na mladé posluchače v produktivním věku. Formátově se zaměřuje na soft rock, pop rock a ve večerních hodinách nabízí zajímavé hudební speciály. Rodina Rock rádií zahrnuje i značky Rock rádio Prácheň a Rock rádio Šumava.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Rock

Adresa: U Tří lvů 5, České Budějovice, 370 01
Telefon do studia: 725 844 424

URL: http://www.rockovyradio.cz
E-mail: studio@rockovyradio.cz
Facebook: Oficiální profil Rock Rádií

Vlastník licence: AKJO Media s.r.o.
Platnost od: 01.01. 2002
Licence do: 31.12. 2015
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/8233.pdf

RDS název: GOLD____
RDS typ: MOR M
RDS PI kód: 2051
RDS funkce: RT,TA,EON

Živé vysílání přes internet: http://www.abradio.cz/radio/radio-gold
Archiv vysílání: http://www.radiogold.cz/index.php?lng=CZ&webid=37

Reklamní sítě: Media Marketing Services

TOP 5 – Články

Rock Rádia hledají Kočky rocku, vyjíždí s Rockovými pumpařkami
Patrně nikoho nepřekvapí, že Rock Rádia nechybí na klíčových rockových festivalech jako jsou Czech Rock Block, Baisin Fire Fest, Přeštěnice 2010, Šumava Rocks a jiné. Celé léto Rock Rádia vyráží za svými posluchači do regionů, v nichž má „rocková rodina” signál.

Marek Janda – hvězda se zářnou budoucností?
Rock Rádia na sebe stále častěji poutají pozornost zajímavými a atraktivními akcemi, v nabídce programů se objevují koncerty, do moderátorského týmu přišel rocker tělem i duší – Marotha, který má na svědomí netradiční anonce na stěžejní programové bloky. Nyní Rock Rádia jako jediná hrají „nový objev českého rocku” – Marka Jandu.

Rock Radia zahájila propagaci webu
V průběhu února spustila Rock Radia on-air kampaň zaměřenou na podporu znalosti a zvýšení návštěvnosti webu rockovyradio.cz. „Lidé znají domény radiosumava.cz nebo radiogold.cz, naším cílem je podpořit znalost rozcestníku a klíčové domény www.rockovyradio.cz,“ sděluje programový ředitel Rock Radií Petr Sznapka důvody, proč kampaň probíhá. Zároveń dodává, že své první ovoce propagace webu přinesla: „Už v prvních dnech po spuštění kampaně stoupla návštěvnost našich webů v průměru o jednu třetinu.“

Rocková rádia ze skupiny Media Bohemia jsou realitou
V pondělí v ranních hodinách se ze tří regionálních stanic na západě a jihu Čech ozval rockový hudební formát. Ve skupině Media Bohemia vznikla nová rodina rockových rádií, do které se zařadilo Rádio Gold a Rádio Prácheň pokrývající území jižních a středních Čech a západočeské Rádio Šumava. Nově se všechny tři stanice jmenují shodně Rock rádio a ve svém vysílání se identifikují společnými jingly, hudebním playlistem a programem. Některé programové prvky zůstávají odlišné pro každý region.

Šumava, Gold a Prácheň se změní v rocková rádia
Na obzoru je nová síť rockových rádií. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na včerejším zasedání schválila žádost provozovatelů rádií Šumava, Gold a Prácheň, která spočívá v zařazení slova ROCK do pojmenování všech tří stanic. Všechna přejmenovaná rádia patří do portfolia skupiny Media Bohemia a dosud se nezařazovala do žádné ze třech formátových skupin, které tato skupina na trhu provozuje.

VYSÍLAČE

 1. 89.2 MHz – Jindřichův Hradec – ul. Hvězdná (482 m)
  výkon 0,05 kW, polarizace V
 2. 89.3 MHz – Český Krumlov – Horná Brána (575 m)
  výkon 0.05 kW, polarizace V
 3. 95.8 MHz – Benešov – ul. Vnoučkova (353 m)
  výkon 0.05 kW, polarizace V
 4. 99.7 MHz – České Budějovice – Včelná (47* m)
  vykon 1.00 kW, polarizace V
 5. 104.9 MHz – Znojmo – ul. Palackého (280 m)
  výkon 0.15 kW, polarizace V
 6. 107.7 MHz – Jičín – ul. U Stadiónu – hotel Start (289 m)
  výkon 0.10 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .