Rádio Zlín

main_zlin

Rádio Zlín je nezávislá rozhlasová stanice. Disponuje několika frekvencemi – pokrývá města Zlín, Uherský Brod, Uherské Hradiště a Vsetín. Programově produkuje hudební formát adult contemporary. Prioritou je hitová muzika a regionální zpravodajský servis. Jde o jednu z nejstarších značek na českém trhu, Rádio Zlín zde působí už 18 let.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

Adresa: Mladcová 400, 760 01 Zlín
Telefon ústředna: 577 007 007

URL: http://www.radiozlin.cz/
E-mail: studio@radiozlin.cz
Facebook: Oficiální profil Rádia Zlín

Vlastník licence: RADIO ZLÍN, spol. s r.o.
Platnost od: 01.01. 2002
Licence do: 31.12. 2015
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/17217.pdf

RDS název: _Z_L_I_N
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 20C1
RDS funkce: TP,CT,RT,AF

Živé vysílání přes internet: http://www.radiozlin.cz/
Archiv vysílání: Na webu Rádia Zlín

Reklamní sítě: Volume Media

TOP 5 – Články

Léto plné her a informací na Rádiu Zlín
Rádio Zlín samozřejmě nasazuje do svého vysílání největší letní hity, tedy nejoblíbenější songy poslední let, které mají posluchači spojené právě s letními měsíci. Ve vysílání uslyšíte mimo jiné i prázdninovou servisní rubriku Počasí EXTRA. V ní se dozvíte vše nejen o exotických destinacích, ale i o krásách naší vlasti. Navíc moderátoři přidají tipy na dovolené a výlety, samozřejmostí jsou zprávy o počasí v nejznámějších destinacích. Ve vysílání na vás čekají soutěže o zajímavé ceny.

Slovácké divadlo se zabydlelo v Rádiu Zlín
Herci uherskohradišťské scény Josef Kubáník a David Vaculík se stali protagonisty nové rubriky Rádia Zlín s názvem Šílený týden. Oba herci každý týden vtipně glosují aktuální události z jeviště, ale i ze zákulisí Slováckého divadla. Novinka se vysílá od středy do pátku v několika reprízách. O pokračování projektu (a jeho příběhu) rozhodují samotní posluchači Rádia Zlín.

Rádio Zlín doplňuje program hudebními speciály
Tentokráte přinese Rádio Zlín posluchačům tematicky laděné hudební speciály, v únoru odstartovala odpolední show s názvem Odpolední trolejbus. Hned pět novinek bude nasazeno v premiéře ve všední dny úderem 18:00, během týdne budou pořady minimálně jednou zreprízovány.

Zlín vstupuje do dospělosti s novým zvukem a pořady
Rádio Zlín tento rok operuje se sloganem “Letos je nám 18 a nepřestáváme (si) hrát“, stanice vyjíždí za svými posluchači na různé akce, jedno bowlingové klání se už konalo minulý měsíc, druhé utkání posluchačů a rádia se bude konat v závěru února. Na webu www.radiozlin.cz pak najdete kompletní rozpis všech akcí.

Rádio Zlín chystá profilaci denního proudu
Celodenní informační a hudební proud mírně zprofilujeme. Ráno bude patřit jako doposud aktualitám a dobré náladě, dopoledne ale zaměříme víc na samotný Zlínský kraj. Každý všední den nabídneme v hodinové ploše zajímavého hosta a hned potom si s námi mohou posluchači zasoutěžit. První odpolední hodina bude zase patřit zpravodajštějším informacím. To proto, že si nás v kraji lidé ladí hlavně díky faktu, že s nimi právě zde žijeme a víme, co je zajímá.

VYSÍLAČE

 1. 91.7 MHz – Zlín – Mladcová (314 m)
  vykon 5.00 kW, polarizace C
 2. 96.2 MHz – Uherský Brod – Černá hora (362 m)
  vykon 1.00 kW, polarizace H
 3. 101,0 MHz – Uherské Hradiště – Staré Město (206 m)
  vykon 0.20 kW, polarizace V
 4. 102.5 MHz – Vsetín – Škývarka (555 m)
  vykon 0.10 kW, polarizace C

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .