Radio Sázava

radiosazava_banner

Rádio Sázava je soukromá středočeská rozhlasová stanice, která formálně nepatří do žádné z největších vlastnických skupin. Licencovanou společnost JOE Media, s.r.o., vlastní podnikatel Miroslav Pýcha, který byl ve druhé polovině devadesátých let známý coby poslední majitel pražského Rádia Limonádový Joe. Rádio Sázava vysílá z Prahy zejména pro střední Čechy, nabízí směsici folku a dalších žánrů včetně hudebních speciálů. Miroslav Pýcha kromě Rádia Sázava provozuje i Rádio Color.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Country, folk, rock, ethno

Adresa: Rašínovo nábřeží 409/34, 120 00 Praha 2, Nové město
Telefon do studia: 2222 5 3333, 777 007 893 (mobil)

URL: http://www.radiosazava.cz
E-mail: radio@radiosazava.cz
Facebook: Oficiální profil Rádia Sázava

Vlastník licence: JOE Media s.r.o.
Platnost od: 11. 01. 2011
Licence do: 22. 09. 2019
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/10090.pdf

RDS název: _SAZAVA_
RDS typ:
RDS PI kód:
RDS funkce:

Živé vysílání přes internet: http://www.radiosazava.cz
Archiv vysílání: http://www.radiosazava.cz/download.php

Reklamní sítě: Big Partnership Media

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Rádio Sázava po letech v pásmu VKV, na 89.3 FM po středních Čechách
Magické datum 11. října 2011 vrátilo do českého éteru Rádio Sázava, Benešov a okolí naladí na frekvenci 89,3 FM stanici společnosti JOE Media, v jejíž čele stojí Miroslav Pýcha. Soudní spory zapříčinily téměř devítileté odmlčení kmitočtu. Lukrativní nominála 89,3 FM ovšem opět žije a s výkonem 5 kW, vysílání bylo zahájeno na den přesně devět měsíců od udělení licence.

Kniha o kauze Sázava by byla určitě napínavá detektivka plná zvratů, říká Miroslav Pýcha
ROZHOVOR – Rozhlasový éter získá už poměrně brzy novou posilu, Rádio Sázava totiž bude konečně moci spustit vysílání na kmitočtu 89,3 FM. Dnes vám přinášíme slibovaný rozhovor s Miroslavem Pýchou ze společnosti JOE Media, která vlastní licenci k provozování tohoto rozhlasového projektu. Má ještě vůbec sílu spustit tento projekt? Co přineslo devět let? A co nového se chystá v Ethno Rádiu?

Rádio Sázava se po devíti letech vrátí, společnost Miroslava Pýchy získala licenci
Lukrativní středočeská frekvence 89.3 MHz zanedlouho zřejmě znovu ožije. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila vysílací licenci společnosti Joe Media, s.r.o, kterou vlastní Miroslav Pýcha. Po devíti letech tak znovu uzavřela jedno z nejvíce diskutovaných licenčních řízení a vybrala nového držitele frekvence. Rádio Sázava by se tak mohlo vrátit do éteru.

Nový Preston má problémy s RRTV – nevysílá křesťanský pořad
V patnáctileté historii českého broadcatingu asi nenajdeme problematičtější stanici než Radio Sázava alias Nový Preston. Několikrát bylo zasaženo rozsudky Městského soudu v Praze, je na něj vyhlášena exekuce od společnosti Joe Media a naposledy s ním Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila správní řízení. Důvodem je porušení licenčních podmínek, Nový Preston totiž nevysílá slibovaný pořad o hledání transcendence a křesťanství.

Frekvence Presstonu ožila, vysílá Pýchova strana
Souboj o licenci bývalého Radia Presston, který vedou znesvářené skupiny ve společnosti M-Publicity, se posunul do další fáze. Dnes večer, po dvou měsících šumu, frekvence Benešov – Kozmice 89.3 MHz/5kW znovu ožila. K vysílanému programu se přihlásil jeden ze čtyř potenciálních jednatelů M-Publicity a jednatel servisní organizace Joe Media Miroslav Pýcha.

VYSÍLAČE

  1. 89,3 MHz – Benešov – Kozmice (522 m)
    výkon 5.00 kW, polarizace V
  2. 90.6 MHz – Frýdek-Místek – město (290 m)
    výkon 0.10 kW, polarizace V – LICENČNÍ ŘÍZENÍ

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .