Rádio Samson

main_samson

Rádio Samson je nezávislá rozhlasová stanice vysílající na Plzeňsku a Karlovarsku. Orientuje se na country, folk, bluegrass a další příbuzné žánry. Nabízí různorodou směsici osobností a hudebních speciálů. Zakladatelem této stanice je Jaroslav „Samson“ Lenk. Rádio Samson průběžně rozšiřuje své pokrytí a nyní má vysílače v pěti městech – Plzeň, Domažlice, Karlovy Vary, Tachov a Železná Ruda.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Country, folk, south rock, music

Adresa: Smetanovy sady 340/10, 301 00 Plzeň
Telefon ústředna: 378 609 932

URL: http://www.radiosamson.cz
E-mail: info@radiosamson.cz
Facebook: Oficiální profil Rádia Samson

Vlastník licence: Rádio Samson spol. s r.o.
Platnost od: 21. 9. 2010
Platnost do: 2. 11. 2018
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1399802.pdf

RDS název: _SAMSON_

Živé vysílání přes internet: http://www.radiosamson.cz

Reklamní sítě:

TOP 5 – Články

Rádio Samson obnovilo FM vysílání a plnohodnotný program
Plzeňské Rádio Samson, které reprezentuje písničkář Jaroslav Lenk, obnovilo v úterý večer své FM vysílání. Stalo se tak po pěti měsících, kdy rádio působilo pouze na internetu, protože mu soud zrušil vysílací licenci. Regulační rada ale na podzim licenci obnovila, a Samson tak může pokračovat v působení na českém trhu.

Rádio Samson vypnulo vysílače, přesto má 13 tisíc posluchačů
V aktuálním průzkumu poslechovosti se kromě jiných ukazovatelů vyjímá i výsledek nováčka na českém rozhlasovém trhu – plzeňského Rádia Samson, za kterým stojí hudebník Jaroslav Samson Lenk. Jeho rádio bylo nuceno před několika měsíci přerušit terestrické vysílání. I tak se mu ale podařilo v prvním pololetí 2010 získat 13 tisíc posluchačů týdně. První etapu vysílání a možné vyhlídky hodnotíme v krátkém rozhovoru pro server RadioTV.

Rádio Samson opět vysílá, stále ovšem ne v FM pásmu
Do 19. července vyhlásilo Rádio Samson celozávodní dovolenou, pozastaven je i pořad Na Zpátečku. Po tomto hektickém týdnu se moderátorský tým změnil téměř k nepoznání. To ovšem neznamená, že by Rádio Samson zmizelo, stále jej můžete poslouchat alespoň prostřednictvím www.radiosamson.cz. Připraveny jsou další Večerní koncerty, ale nekončí ani Samsonovy štafle.

Rádio Samson přerušilo vysílání, soud mu zrušil licenci
Plzeňské Rádio Samson, které reprezentuje hudebník Jaroslav Lenk, přerušilo v pondělí večer své vysílání. Důvodem je zrušení rozhodnutí o udělení licence. Stanice získala v loňském licenčním řízení překvapivě až čtyři frekvence najednou, proti tomu se odvolali další účastníci. Rádio Samson i nadále působí na webu. Momentálně jde o jedinou platformu, kde jej lze poslouchat.

Rádio Samson míří do pásma VKV
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém 17. zasedání, které se konalo v úterý 6. října, udělila společnosti Rádio Samson licenci k provozování rozhlasového vysílání „prostřednictvím pozemních vysílačů”.

VYSÍLAČE

 1. 103.0 MHz – Plzeň – stadion Viktoria (302 m)
  výkon 0.200 kW, polarizace V
 2. 103.0 MHz – Domažlice – Svatý Vavřinec (586 m)
  výkon 0.10 kW, polarizace V
 3. 105.0 MHz – Karlovy Vary – Bohatice (425 m)
  výkon 0.200 kW, polarizace V
 4. 105.6 MHz – Tachov – Malý Rapotín (535 m)
  výkon 0.200 kW, polarizace V
 5. 105.6 MHz – Železná Ruda – jih vodárna (856 m)
  výkon 0.025 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .