Rádio Contact Liberec

rcl_novy_banner

Rádio Contact Liberec je soukromá nezávislá rozhlasová stanice vysílající v Libereckém kraji s výrazným přesahem svého signálu do ostatních regionů. Patří k nejstarším rozhlasovým stanicím působícím na českém trhu. Jako jedna z mála stanic vysílá plnoformátový program pro různé cílové skupiny. Nabízí pestrou směsici hudebních pořadů i relací mluveného slova. Důraz klade i na kontakt s posluchačem.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

Adresa: Na Okruhu 872/10, 460 01 Liberec
Telefon do studia: 48 512 101 4

URL: http://www.rcl.cz
Kontakty: http://www.rcl.cz/rcl/o-radiu/kontakty
Facebook:Neexistuje oficiální profil

Vlastník licence: Radio Contact Liberec, spol. s r.o.
Platnost od: 01.01. 2002
Licence do: 31.12. 2015
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/15428.pdf

RDS název: CONTACT_
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 20F1
RDS funkce: TP,RT

Živé vysílání přes internet: http://www.rcl.cz

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Co znamená Rádio Contact na internetu? Zajímavé poznání
GLOSA. Včera se na českém internetu stala událost hodná zaznamenání. Liberecké Rádio Contact po 19 letech plnohodnotně vstoupilo na internet s vlastním webem i streamem. Tento krok se pro dotyčného broadcastra rovná malé revoluci. Posluchači z celé republiky tak budou moci zaznamenat, kam se vysílání tohoto rádia za celou dobu posunulo, a zda se oproti počátkům vůbec nějak změnilo.

Potřebují rádia vysílání přes internet?
Jakkoli se může otázka z titulku zdát nesmyslná, někteří provozovatelé si ji dodnes kladou. Potřebuje vůbec rádio lokálního významu vysílat svůj program přes internet? A co investice do webstránky? Jak může internet ovlivnit prospěch rádia v průzkumech poslechovosti a nejedná se v některých případech jen o vyhozené peníze?

Kdo získá libereckou kmitočtovou síť?
Ve středu se pravděpodobně rozhodne, jakého konkurenta dostane do svého regionu liberecké Radio Contact. V sídle RRTV totiž proběhnou veřejná slyšení o kmitočtovou síť na Liberecku a jak se stalo dobrým zvykem, Rada by měla rozhodnout vzápětí po vyslechnutí všech žadatelů. O jaké kmitočty bude více než dvacítka žadatelů usilovat? Proč vlastně probíhá licenční řízení o kmitočty, které dlouhá léta patřily Radiu Euro K? S jakými úmysly chtějí žadatelé na Liberecko proniknout? A koho tipuje na vítěze RadioTV?

Mapujeme regiony XII. – Liberecký kraj
RadioTV dnes dvanáctým dílem pokračuje v seriálu reportáží o rozhlasovém trhu v Česku. Dnešní díl je věnován Liberecké kraji a seriál bude dokončen příští týden finálovou částí o rozhlasovém trhu v Praze a Středočeském kraji. Omlouváme se za několikaměsíční přestávku mezi jedenáctým a dvanáctým dílem.

Hodina pravdy na rádiu … Contact
To je osvěžení! Po všech těch profi a poloprofi rádiích narazit na tak krystalicky čistou amatérskou stanici! Ovšem pak se zhrozím, když vidím, že ji podle průzkumů poslouchá skoro 100 tisíc lidí. Tahle skupinka posluchačů musejí být ale zarytí patrioti, když toho snesou víc než já. Tedy jednu hodinu.

VYSÍLAČE

  1. 101.4 MHz – Liberec – Ještěd (1012 m)
    vykon 20.00 kW, polarizace H

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .