Rádio Blaník východní Čechy

blanik_banner_original1

Rádio Blaník východní Čechy je součástí sítě regionálních stanic vysílajících pod značkou Blaník. Jde o nejúspěšnější skupinu regionálních stanic na českém trhu. Specializuje se na melodickou hudbu pro střední generaci a starší posluchače. Východočeská mutace rádia Blaník vznikla na základech úspěšného rádia O.K. Do rodiny rádií Blaník patří několik licencovaných stanic. Všechny licence této skupiny ovládá společnost Media Bohemia, a.s.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Melodie

Adresa: Velké Námestí 1, Hradec Králové 1, 500 03
Telefon do studia: 495 518 510

URL: http://www.radioblanik.cz
E-mail: info@radioblanik.cz
Facebook: Profil Rádia Blaník

Vlastník licence: MEDIA BOHEMIA a.s. (Media Party, s.r.o.)
Platnost od: 07.06. 2001
Licence do: 07.06. 2015
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/12855.pdf

RDS název: BLANIK_V
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 283D
RDS funkce: TP,RT,TA

Živé vysílání přes internet na adrese http://www.abradio.cz/radio/radio-ok

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Východočeské Rádio OK se transformuje na Blaník
Královéhradecké Rádio OK se v nejbližších dnech zařadí do sítě rádií Blaník. Stane se tak téměř deset let poté, co obě stanice úspěšně zahájily spolupráci. V rámci ní odebírá OK rádio od Blaníku hudební formátování a programové know-how. Nyní se do skupiny zařazuje i svým názvem. Co se prakticky změní a jak se to dotkne studia v Hradci Králové?

Za tři české písně poletíte s Blaníkem k moři
Za tři české za sluníčkem je název velké letní hry Rádia Blaník. Pravidla hry nejsou nikterak složitá, hra je určena pro pozorné posluchače a rozdává se celkem 10 rodinných zájezdů na Krétu k moři – pro dva dospělé a dvě děti, navíc all inclusive. Hraje se celé léto. Úkolem je pozorně poslouchat vysílání Rádia Blaník a odhalit trojici výherních songů.

Rádio OK se mění na Blaník
Východočeské Rádio OK se za několik dní zařadí do rodiny rádií Blaník a bude se identifikovat pod novou značkou Blaník východní Čechy. Server RadioTV o tom informoval Lukáš Novák, mluvčí skupiny Media Bohemia, která obě stanice provozuje.

RadioProjekt III.-IV.Q 2009: Ohlasy z regionálních rádií
K tradičně silným prvkům patří stále naše dopolední hodina (11-12), kdy hrajeme pouze hezky česky bez reklam. Posluchači mají rovněž v dlouhodobé oblibě naše První v pondělí v měsíci, kdy hrajeme české písničky dokonce celý den! Křivka naší poslechovosti je ale už dlouhá léta stabilní, proto nás v tomto ohledu nic z posledního výstupu nepřekvapilo.

Co připravují česká rádia? (Rádio OK)
Na post programového ředitele Rádia OK přicházím jen s jedinou vizí – aby naši posluchači byli i nadále spokojeni a poslouchat Rádio OK jim přinášelo radost a pohodu. Změn chystáme jen pár, ale nebude to nic zásadního. A co se týče moderování na Rádiu Ok – dělá mi radost být vzhůru s našimi posluchači a každé ráno jim servírovat ty nejaktuálnější informace z našeho regionu.

VYSÍLAČE

  1. 93.9 MHz – Pardubice – Krásné (614 m)
    vykon 100.00 kW (max 100.00 kW), polarizace H
  2. 96.1 MHz – Pec pod Sněžkou – hotel Horizont (815 m)
    výkon 0.05 kW, polarizace V – v přípravě
  3. 103.4 MHz – Hradec Králové – hotel (232 m)
    vykon 1.00 kW (max 1.00 kW), polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .