Hitrádio Vysočina

hit_main_vysocina1

Hitrádio Vysočina je úspěšná východočeská rozhlasová stanice, která patří k nejstarším a nejsilnějším regionálním rádiím na českém trhu. Je zakládajícím členem rodiny stanic pod značkou Hitrádio. Skupina patří do portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Fajn rádio, Rockrádio a Rádio Blaník. Hitrádio se orientuje na mladé posluchače v produktivním věku. Rodina Hitrádií zahrnuje značky Rádio City, Hitrádio FM, Hitrádio Dragon, Hitrádio Orion, Hitrádio Vysočina a další stanice uvedené v tabulce.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

Adresa: Jiráskova 78, 586 01 Jihlava
Telefon do studia: 56 73 12345

URL: http://www.radiovysocina.cz/
E-mail: sekretariat@radiovysocina.cz
Facebook: Profil Hitrádia Vysočina

Vlastník licence: František Vostál, s.r.o.
Platnost od: 03.05. 2001
licence do: 03.05. 2015
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/8620.pdf

RDS název: VYSOCINA
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 2A2A
RDS funkce: TP,CT,RT,TA

Živé vysílání přes internet: http://www.play.cz/hitradio-vysocina
Archiv vysílání: Podcast Hitrádia Vysočina

Tematické streamy:

 1. Hitrádio Osmdesátka – http://www.abradio.cz/radio/124/hitradio-80tka/
 2. Hitrádio Devadesátka – http://www.abradio.cz/radio/125/hitradio-90tka/
 3. Hitrádio PopRock – http://www.abradio.cz/radio/126/hitradio-poprock/
 4. Hitrádio Milenium – http://www.abradio.cz/radio/167/hitradio-milenium/
 5. Hitrádio Zóna lásky – http://www.abradio.cz/radio/133/hitradio-zona-lasky/

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Hudební festivaly dominují letnímu programu Hitrádií
Hitrádia jsou založena na formátu Adult Contemporary a zaměřena primárně na posluchače ve věku 25 až 45 let, tedy na mladé dospělé, kteří už ve většině případů mají rodinu. K nejvýznamnějším promo aktivitám tak logicky patří partnerství s festivaly, jejichž zacílení odpovídá preferencím těchto posluchačů. Mediální partnerství Hitrádia vyhrazují festivalům jako Sázavafest, Open Air, České hrady.cz a především Colours of Ostrava. Na posledně zmíněném festivalu mají Hitrádia i svůj vlastní stan.

Hitrádio Vysočina hledá nej hit uplynulých 15let
Každý den se na Hitrádiu Vysočina hledají ty nejlepší songy od roku 1995 až do součanosti. Patnáct let oslaví Hitrádio Vysočina 9. října 2010, a právě proto s posluchači pátrá po tom největším hitu. Každý týden se bude stanice věnovat právě jednomu roku, každou druhou hodinu ve vysílání zazní jeden hit z roku, který na daný týden připadl.

Hitrádia dobývají Facebook a nabízí hity na přání
Hitrádia začínají obracet pozornost na aktuálně nejnavštěvovanější komunitní portál Facebook, a chystají několik zajímavých akcii. Na Hitrádio Apollo přibyly dva nové programové prvky, Hitrádia navíc hrají i úplně první singl ČeskoSlovenské SuperStar – Martina Chodúra. Podívejme se, co zajímavého se v rodině Hitrádií odehrálo v poslední době a na co se můžeme v budoucnu těšit.

Nové weby Hitrádií – zatím bez nováčků
Rodina Hitrádií vznikla počátkem září 2005 a v současné době ji tvoří rádia Hitrádio Orion, Hitrádio FM Plus, Hitrádio Vysočina, Hitrádio Faktor, Hitrádio FM Labe a Hitrádio Crystal. Letos v březnu se rodina rozrostla o nové členy – Dragon, Most, Metuje. Hitrádio je formátováno pro posluchače ve věku přibližně 25 až 45 let. Tomu odpovídají hudební playlisty všech rádií, které jsou si s přihlédnutím k regionálním odlišnostem podobné. Weby nových přírůstků do rodiny Hitrádií budou spuštěny 1. května 2007.

Vzniká rodina Hitrádií, zatím má pět členů
Čtyři měsíce po startu rodiny Fajn rádií pro nejmladší posluchače, dostává pevnější obrysy další formátová platforma z dílny rozhlasové skupiny Stamford Managing. Pětice rádií – Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Crystal – se prezentuje jako Hitrádio, v průběhu podzimu se očekává zařazení dalších stanic z portfolia Stamford Managing.

VYSÍLAČE

 1. 91.2 MHz – Velké Meziříčí – ul. Františky Stránecké (468 m)
  výkon 0.10 kW, polarizace V
 2. 94.3 MHz – Jihlava – Strážník (713 m)
  vykon 10.00 kW, polarizace C
 3. 95.8 MHz – Třebíč – Koněšín (470 m)
  vykon 1.00, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .