Hitrádio Magic Brno

hit_main_magicbrno

Hitrádio Magic Brno je lokální rozhlasová stanice pro Brno a okolí. Je nejmladším přírůstkem rodiny stanic vysílajících pod značkou Hitrádio. Skupina patří do portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Fajn rádio, Rockrádio a Rádio Blaník. Hitrádio se orientuje na mladé posluchače v produktivním věku. Rodina Hitrádií zahrnuje značky Rádio City, Hitrádio FM, Hitrádio Dragon, Hitrádio Orion, Hitrádio Vysočina a další stanice uvedené v tabulce.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: AC

Adresa: Lidická 1005/23b, 659 89  Brno
Telefon do studia: 546 606 606

URL: http://www.magicbrno.cz
E-mail: magicbrno@hitradio.cz
Facebook: Oficiální profil Hitrádia Magic Brno

Vlastník licence: MEDIA BOHEMIA a.s. (AZ Rádio s.r.o.)
Platnost od: 08.07. 2004
Licence do: 02.07. 2018
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/5432.pdf

RDS název: _MAGIC__ __BRNO__
RDS typ:
RDS PI kód:
RDS funkce:

Živé vysílání přes internet: http://www.abradio.cz/radio/29/hitradio-magic-brno/
Archiv vysílání: Podcast Hitrádia Magic Brno

Tematické streamy:

 1. Hitrádio Osmdesátka – http://www.abradio.cz/radio/124/hitradio-80tka/
 2. Hitrádio Devadesátka – http://www.abradio.cz/radio/125/hitradio-90tka/
 3. Hitrádio PopRock – http://www.abradio.cz/radio/126/hitradio-poprock/
 4. Hitrádio Milenium – http://www.abradio.cz/radio/167/hitradio-milenium/
 5. Hitrádio Zóna lásky – http://www.abradio.cz/radio/133/hitradio-zona-lasky/

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Hudební festivaly dominují letnímu programu Hitrádií
Hitrádia jsou založena na formátu Adult Contemporary a zaměřena primárně na posluchače ve věku 25 až 45 let, tedy na mladé dospělé, kteří už ve většině případů mají rodinu. K nejvýznamnějším promo aktivitám tak logicky patří partnerství s festivaly, jejichž zacílení odpovídá preferencím těchto posluchačů. Mediální partnerství Hitrádia vyhrazují festivalům jako Sázavafest, Open Air, České hrady.cz a především Colours of Ostrava. Na posledně zmíněném festivalu mají Hitrádia i svůj vlastní stan.

Víkend plný ČS hitů na Hitrádiích
Hitrádia upravují speciálně pro tento víkend svůj playlist. Během celého dne (od pátečního poledne až do nedělní půlnoci) uslyšíte “největší české a slovenské hity uplynulých 20 let“. Výjimku tvoří hudební speciály Osmdesátka a Devadesátka. K tomu jsou připravena i krátká povídání s populárními českými a slovenskými interprety.

Hitrádia dobývají Facebook a nabízí hity na přání
Hitrádia začínají obracet pozornost na aktuálně nejnavštěvovanější komunitní portál Facebook, a chystají několik zajímavých akcii. Na Hitrádio Apollo přibyly dva nové programové prvky, Hitrádia navíc hrají i úplně první singl ČeskoSlovenské SuperStar – Martina Chodúra. Podívejme se, co zajímavého se v rodině Hitrádií odehrálo v poslední době a na co se můžeme v budoucnu těšit.

Dnes startuje Hitrádio Magic Brno, Apollo se připojí v pondělí
Rodina Hitrádií se dnes rozšířuje do Brna. Z Lidické ulice začne v 6.00 hod. ráno vysílat Hitrádio Magic Brno, které nahradí rockovou stanici AZ. Rozšíření sítě Hitrádií, které bylo avizováno začátkem července, se od 1. září dotkne i olomouckého Rádia Apollo, které dostane název Hitrádio Apollo. Změna v brněnském éteru bude ale výraznější. Tamní rádio dostane kromě nového názvu i nové sídlo, formát, web a moderátory.

Vzniká rodina Hitrádií, zatím má pět členů
Čtyři měsíce po startu rodiny Fajn rádií pro nejmladší posluchače, dostává pevnější obrysy další formátová platforma z dílny rozhlasové skupiny Stamford Managing. Pětice rádií – Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Crystal – se prezentuje jako Hitrádio, v průběhu podzimu se očekává zařazení dalších stanic z portfolia Stamford Managing.

VYSÍLAČE

 1. 99.0 MHz – Brno – Medlánky (286 m)
  vykon 1.00 kW, polarizace V
 2. 102.7 MHz – Znojmo – ul. Palackého (280 m)
  výkon 0.158 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .