Fajn Radio Life

main_fajn_life

Fajn rádio Life je původem pardubická rozhlasová stanice. Jde o součást rodiny stanic vysílajících pod značkou Fajn. Skupina patří do portfolia společnosti Media Bohemia, a.s., která je největší rozhlasovou skupinou v České republice. Součástí této skupiny jsou i značky Hitrádio, Rock rádio a Rádio Blaník. Fajn radio se orientuje na mladší posluchače, zaměření nejvíce vystihuje slogan “Hrajeme to nejnovější”. Rodina Fajn rádií zahrnuje značky Fajn North Music, Fajn Rádio Agara, Fajn Rádio Life a Fajn Rádio Hity.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: CHR

Adresa: Seifertova 9, Praha 3, 130 00
Telefon do studia: 724 634 634

URL: http://www.fajnradiolife.cz/
E-mail: studio@fajnradio.cz
Facebook: Oficiální profil Fajn Radia

Vlastník licence: Radio Life, s.r.o.
Platnost od: 12.11. 1998
licence do: 11.12. 2012

RDS název: __LIFE__
RDS typ: POP M
RDS PI kód: 2081
RDS funkce: TP,RT

Živé vysílání přes internet na adrese http://www.abradio.cz/radio/fajn-radio
Archiv vysílání: http://www.fajnradio.cz/fajn-radio/archiv-podcast/

Tematické streamy:

  1. Fajn Radio Club http://www.fajnradio.cz/club
  2. Fajn Radio Fresh http://www.fajnradio.cz/fresh
  3. Fajn Radio Black http://www.fajnradio.cz/black
  4. Fajn Radio Hardcore http://www.fajnradio.cz/hardcore

Reklamní sítě: Media Marketing Services

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Fajn Rádia s novým webem
Proč se vlastně Fajn Rádia k tomuto kroku odhodlala? Na to jsme se zeptali programové ředitele Martina Maďarku: „Měli jsme a máme dvě hlavní priority. 1. přinést na trh nový benefit v podobě unikátní hudební databáze všech songů, které hrajeme včetně jejich textů a překladů do češtiny. 2. moderní grafický design a zjednodušené intuitivní prostředí, ve kterém se uživatel /posluchač/ snáze orientuje.”

Martin Maďarka: „Nové webovky přinesou benefit v podobě hudební databáze všech songů…
Stanice rodiny Fajn rádií se zaměřují především na mladé posluchače ve věku 15 až 35 let. V rozhovoru jsme se bavili samozřejmě o chystaných novinkách, podle slov programového ředitele jich nebude málo. Dočkáme se nové odpolední show, webových rádií s novým webem a jednoho překvapení. Nezapomněli jsme ani na problematiku dalšího rozšiřování, řeč přišla i na ranní show.

Fajn rádio: Posluchači vnímají, že jsme s nimi v regionu
Hostem RadioTV je tentokrát programový ředitel sítě Fajn rádií Martin Maďarka. Do své pozice nastoupil v čase, když jednotlivá Fajn rádia přecházela pod jednotný program ze dvou produkčních center. Tímto krokem se podle něj podařilo zvýšit konkurenceschopnost Fajn rádií na trhu a zároveň zachovat jejich regionální charakter.

Fajnrádia vysílají v novém, program tvoří dvě produkční centra
Leden 2008 znamená pro rozhlasové vysílání velké změny. Radiožurnál prošel kompletní změnou v režii Báry Tachecí a rodina rádia Blaník se rozrostla o nové členy a o další změnu se zasloužila rodina regionálních Fajnrádií, která nyní vysílá v Praze, Chomutově, Pardubicích a Olomouci společný program s regionálními vstupy. Výjimku tvoří ústecké rádio Fajn North Music, které se stalo jedním ze dvou produkčních center celé rodiny.

Vzniká rodina Fajn rádií, zatím je čtyřčlenná
V posledních týdnech si řada posluchačů všimla programových změn na pražském Fajn Radiu a později i na chomutovském Radiu Agara nebo ústeckém North Musicu. Proč mají rádia stejný playlist? Budou hrát stejnou muziku i další stanice? A plánuje jejich majitel vznik celoplošného Fajn Radia?

VYSÍLAČE

  1. 91.6 MHz – Pardubice – Opatovice n. Labem (222 m)
    vykon 5.00 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .