ČRo Radio Wave

radio_wave_banner_675x100

Český rozhlas Rádio Wave patří do sítě stanic veřejné služby, které provozuje Český rozhlas. V současné době vysílá pouze v digitálních sítích. Produkuje vlastní program 24 hodin denně. Orientuje se na mladé posluchače, prezentuje alternativní hudbu a kulturu. Rádio Wave nyní nevysílá v klasickém FM pásmu, je pouze doplňkovou stanicí v portfoliu Českého rozhlasu.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Alternativní pro mladé
Adresa: Vinohradská 12, 110 00 Praha 1
Telefon ústředna: 221 551 111

URL: http://www.wave.cz
E-mail:
radiowave@rozhlas.cz
Facebook: http://www.facebook.com/croradiowave

 

Živé vysílání přes internet: http://www.wave.cz/live
Archiv vysílání: http://www.rozhlas.cz/radiowave/audio

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Jeden den s Radiem Wave
Mělo být původně streetovým rádiem. Novým a možná i profesionálnějším Rádiem 1 pro mladou generaci. Minulý týden jsme vám na RadioTV nabídli pohled na historii Rádia Wave a dnes přinášíme podrobnou recenzi veřejnoprávního rádia pro mladé. V následujícím článku najdete pohled na jeden den vysílání Rádia Wave.

Wave, vlna s nejistou budoucností
Jaká je budoucnost veřejnoprávní stanice pro mladé. Čeká ji brzký konec, přeformátování, nebo dostane šanci v současné podobě. A měla by šanci dostat? Server RadioTV vám dnes přináší článek mapující vývoj stanice, která se stala synonymem novodobého boje o Český rozhlas i synonymem nelibosti posluchačů vůči systému voleb do mediálních rad. Přečtěte si, jaké byly první čtyři roky Rádia Wave.

 

VYSÍLAČE

DIGITÁLNÍ PŘÍJEM (DVB-T)
Kompletní přehled: http://www.rozhlas.cz/digital/info/_zprava/556953

SATELIT
Astra 3A – 23,5 st. východně, volné vysílání