ČRo Pardubice

main_cro_pardubice

Český rozhlas Pardubice kromě aktuálního zpravodajství z celého kraje nabízí také aktuální publicistiku, bleskové informace ze sportu, hudbu a soutěže. Samostatné vysílání Českého rozhlasu Pardubice můžete naladit mezi 5:00 – 21:00, v sobotu od 6:00 a v neděli od 7:00. Po 21. hodině patří frekvence ČRo Pardubice společnému vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu. ČRo Pardubice lze naladit v celém Pardubickém kraji na frekvenci 104,7 FM. Na Orlickoústecku můžete vysílání ČRo Pardubice poslouchat na frekvenci 98,6 FM, na Svitavsku na frekvenci 102,4 FM a v okolí Pardubic ještě na 101,0 FM.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Variety

Adresa: Sv. Anežky České 29, 530 02 Pardubice
Telefon do studia: 466 500 618

URL: http://www.rozhlas.cz/pardubice/
E-mail: redakce.pardubice@rozhlas.cz
Facebook: Oficiální profil ČRo Pardubice

Vlastník licence:
Platnost od: 00.00. 0000
Licence do: 00.00. 0000

RDS název: CR_PCE__
RDS typ: Varied
RDS PI kód: 280C
RDS funkce: CT

Živé vysílání přes internet:

 1. http://www.abradio.cz/radio/63/cro-pardubice/

Archiv vysílání: http://www.rozhlas.cz/pardubice/audio

Reklamní sítě: Media Master, s.r.o.

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

ČRo Pardubice v létě rozkvete
Pro posluchače Českého rozhlasu Pardubice je nachystána velká soutěž s názvem Rozkvetlé léto, posluchači mají co nejlépe vyzdobit svá okna, balkony či pergoly květinami. V Hobby magazínu známý pardubický zahradník František Hlubocký posluchačům dával rady týkající se balkonových květin (muškátů, pelargonií a dalších).

ČRo Pardubice přichází s první billboardovou kampaní
Komunikační kampaň se na celém území Pardubického kraje bude objevovat v průběhu března. Na plakátovacích tabulích se střídají tři motivy, jimž dominuje především logo Českého rozhlasu Pardubice. Další součástí jsou i frekvence pardubického rozhlasu.

Osobností Pardubického kraje se stal Josef Lux
Po třech měsících po vyhlášení je znám vítěz ankety “Osobnost Pardubického kraje“. Ve čtvrtek večer se jím stal Josef Lux. “Druhé místo obsadil Roman Línek, třetí příčka patří Jiřímu Stříteskému a čtvrté místo Miroslavu Brýdlovi,” sdělil serveru RadioTV Radim Jelínek, vedoucí marketingu a obchodu ČRo Pardubice. Původně bylo vyhlášeno 5 finalistů, současný hejtman kraje Radko Martínek však nechtěl do finále postoupit. Na jeho žádost mu ČRo anuloval výsledky. Slavnostní večer proběhl ve čtvrtek 12.listopadu ve společenském sále pardubické radnice. Všichni ocenění získali kovovou sošku z dílny uměleckého kováře Tomáše Pražáka. Slavnostní večer zpříjemnila zpěvem pěvkyně Jana Pinkasová.

ČRo Pardubice pozměňuje vysílací schéma
V pondělí 7.září uvedl ČRo Pardubice nové programové schéma. S sebou přináší řadu drobných změn, tou největší jsou dvě novinky – tou první je odpolední Poradna, druhou pak cyklus Jak dnes žijí bývalí sportovci. Představme si nyní jednotlivé pořady.

ABradio zajišťuje internetové vysílání pro Český Rozhlas Pardubice
ABradio, největší český provozovatel internetových rádií a dodavatel služeb pro internetový streaming, zkompletoval nabídku stanic Českého Rozhlasu (ČRo). Na základě smlouvy s ČRo poskytovalo ABradio od letošního února služby pro internetové vysílání stanic rozhlasu veřejné služby a to včetně všech speciálních digitálních stanic. Výjimkou bylo vysílání regionálního studia ČRo Pardubice. Od října je tedy vysílání ČRo Pardubice součástí společného projektu s ČRo a ABradio.

VYSÍLAČE

 1. 98.6 MHz – Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum (559 m)
  vykon 1.00 kW, polarizace V
 2. 101.0 MHz – Pardubice – TKB (220 m)
  vykon 1.00 kW, polarizace V
 3. 102.4 MHz – Svitavy – Kamenná Horka (630 m)
  vykon 1.00 kW, polarizace V
 4. 104.7 MHz – Pardubice – Krásné (615 m)
  vykon 8.00 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .