Zápasy NHL na Nova Sport až do roku 2022

Skupina Nova prodloužila vysílací práva na nejprestižnější hokejovou soutěž světa NHL do roku 2022. Diváci se mohou těšit až na 15 přímých přenosů týdně a speciální studia. Pro Novu Sport je NHL v podstatě ikonický produkt, jelikož značka Nova Sport od svého uvedení nevynechala jedinou sezónu NHL.

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze.

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze.

S pravidelnými přenosy začala ještě koncem 90. let tehdejší královehradecká TV Galaxie, která v prvních letech vysílala přibližně 70 přenosů za sezónu. Po vzniku Galaxie sport počet přenosů výrazně stoupl a Nova sport následně vznikla po transformací právě z Galaxie sport.

Zámořskou NHL vysíláme už řadu let a spolupráce obou stran je vynikající. Proto jsme rádi, že jsme se dohodli na pokračování i na další sezóny. NHL se snaží jít naproti evropským divákům a nabízí stále více zápasů v podvečerních a večerních hodinách, což je skvělé,“ říká vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Vysílání NHL dostane v příštích 3 sezónách náležitý prostor. Stanice Nova Sport a internetový portál Voyo odvysílají až 15 zápasů týdně. Za pozornost stojí tzv. European Game of the Week neboli sobotní zápasy hrané v lukrativním evropském čase.

V tuto chvíli je ale největší pozornost věnována NHL Global Series, protože už dnes od 20:00 hodin nabídne televize Nova a stanice Nova Sport 1 v přímém přenosu zápas z pražské O2 Arény, kde proti sobě nastoupí týmy Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Zápasu bude na stanici Nova Sport 1 předcházet studio se Štěpánem Sokolem a speciálními hosty, hokejovými novinkami a aktuálními informacemi.

V průběhu sezóny se stanice Nova Sport tradičně zaměří i na novoroční NHL Winter Classic. NHL All Star Weekend, NHL Stadium Series a na závěrečné boje o Stanley Cup.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .