Z Novy sport zmizí závody Formule 1, získal ji Sport1 a Sport2

Programová náplň sportovních televizí Sport1 a Sport2 posílí o závody Formule 1. Provozovatel obou kanálů získal exkluzivní práva ke všem závodům v následujících třech letech. Práva dosud využívala Nova sport a Fanda.

formula-1-red-bull

Přímé přenosy a seriál Legendy Formule 1

Na základě uzavřené dohody budou sportovní programy Sport1 a Sport2 vysílat přímé přenosy všech závodů a kvalifikací F1 v letech 2015 až 2017. Na obrazovkách se objeví také doprovodné závody GP2, GP3 a součástí dohody jsou i exkluzívní práva k britskému dokumentárnímu seriálu „Legendy Formule 1„. Devatenáct dílů představí mimo jiné osobnosti jako Sir Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Mika Hakkinen, Eddie Ervine a Ayrton Senna.

Díky získání práv na Formuli 1 se spolu se stávajícím prémiovým obsahem zařadí Sport1 a Sport2 mezi jedny z nejatraktivnějších stanic v rámci celého trhu tematických televizí. Kromě přímých přenosů v HD kvalitě nabídneme divákům také přehled těch nejzajímavějších momentů z daného závodu, exkluzivní pohled do boxů Formule 1 a živé vstupy komentátorů přímo z dějiště závodu,“ komentoval dohodu Country manažer pro Českou republiku a Slovensko Evžen Chlanda.

Formule 1 patří k nejsledovanějším událostem v mnoha zemích

Vysílání přenosů Formule 1 patří k nejsledovanějším sportovním událostem v mnoha zemích, Českou republiku nevyjímaje. Některé satelitní platformy dokonce pro fanoušky F1 zřizují speciální kanály. Týká se to například britské, německé a italské placené televize Sky.

Další podrobnosti o vysílacím týmu a komentátorech pro závody F1 na programech Sport1 a Sport2 oznámí skupina v nejbližší době.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,