Vypínání sportovních přenosů na satelitu pokračuje. Týká se Ligy mistrů i La Ligy

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o vypnutí sportovních přenosů na slovenských programech Jednotka a DajTo. Týká se zápasů Ligy mistrů, Evropské ligy a španělské La Ligy.

Fotbal v televizi láká diváky dlouhodobě. Ilustrační foto Shutterstock.com

Fotbal v televizi láká diváky dlouhodobě. Ilustrační foto Shutterstock.com

Blokace se vztahuje pouze na sportovní přenosy

Diváci, služby Skylink, kteří používají dekódovací karty pro region Česká republika, nebudou mít v tomto týdnu přístup k zápasům vysílaným na slovenských stanicích Jednotka a DajTo. Vypnutí požadují společnosti, které jsou vlastníky práv pro vysílání vybraných zápasů Ligy Mistrů, Evropské ligy a Španělské ligy na území České republiky.

Vypnutí přenosů se netýká jen klientů Skylinku. Černou obrazovku uvidí i diváci kabelových společností a satelitních služeb freeSAT a DIGI CZ. Pochopitelně, jednotlivé přenosy můžete sledovat na českých stanicích. Ligu mistrů vysílá exkluzivně kanál O2 Sport a jeden zápas přináší i Česká televize.

La Liga nově na kanálech Digi sport i pro české diváky

Španělskou La Ligu má nově v nabídce satelitní televize Digi Sport, která ji zpřístupňuje i českým divákům. Zápasy Evropské ligy přináší skupina Nova na programech Fanda a Nova sport.

Diváci zvyklí sledovat tyto soutěže na slovenských stanicích musí počítat s tím, že slovenské televize nemají právo šířit tyto zápasy na českém území. Z tohoto důvodu se může na českých satelitních kartách objevit černá obrazovka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .