Východoslovenský operátor nabídne příjem českých a slovenských programů přes net zdarma

tv5Košická společnost Antik Technology uvede do prodeje SmartTV box, který zajistí příjem vybraných českých a slovenských kanálů všem zájemcům zdarma. Cena se bude pohybovat od 100 euro, zařízení je možné připojit k televiznímu přijímači a divák tak potřebuje pro příjem pouze běžné internetové připojení o rychlosti 2 Mbit/s.

Společnost kromě samotného příjmu dvaceti stanic nabízí možnost sledování placených balíčků o objemu více než 190 televizních programů a videotéku s archivem vysílání televizí. V základním neplaceném balíčku jsou ale k dispozici pouze slovenské programy a tři ze čtyř kanálů České televize, jež jsou legálně přístupné i slovenským kabelovým operátorům. Mimo to vstupní balík obsahuje nekódované stanice Óčko, TV Noe, Lux, TV8, Residence TV, Stil, CE TV, Music Box a regionální stanice.

Placené balíky začínají od 5,88 euro, neobsahují ale žádné další základní české stanice. V prémiovém balíčku za 7,88 euro jsou k dispozici i kanály společnosti Film Europe (kino CS, doku CS, muzika CS), samotný Film Europe Channel ale chybí. K dispozici je ale celá řada dalších placených stanic známých z portfolia jiných satelitních a kabelových operátorů. K dispozici je ještě samostatný balík maďarských stanic za dvě eura a HBO balík včetně HBO HD za 9,40 eur.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .