Voyo uvede australskou verzi reality show Survivor

Reality show Survivor Česko & Slovensko spěje do svého velkého finále, které odstartuje v pátek 6. května ve 20:20 na obrazovkách TV Nova. Na jeho konci bude znám vítěz, který si odnese historicky první titul česko-slovenského Survivora a k tomu odměnu 2,5 milionu korun. Jedno dobrodružství tak bude završeno, ale boj o přežití plný náročných sportovních disciplín nekončí. Voyo v pátek 29. dubna exkluzivně uvede první díl páté řady australské verze Survirora.

PHOTOGRAPH BY NIGEL WRIGHT.  SURVIVOR SERIES 3. 2018 THIS PICTURE SHOWS: AUSTRALIAN SURVIVOR SERIES 3...EPISODE 1

PHOTOGRAPH BY NIGEL WRIGHT.
SURVIVOR SERIES 3. 2018
THIS PICTURE SHOWS: AUSTRALIAN SURVIVOR SERIES 3…EPISODE 1

Předplatitelé Voyo se mohou těšit na další dobrodružství zasazené do exotického prostředí, které soutěžící tentokrát zavede na jihopacifické souostroví Fidži, aby zde prověřili své fyzické síly, psychickou odolnost i herní taktiku. V páté řadě australské verze Survivora se proti sobě opět postaví dva kmeny tvořené vždy ze šesti mužů a šesti žen: Modrý kmen, složený z dvanácti veřejně známých osobností, které ve svých oborech dosáhly mimořádných úspěchů a červený kmen, tvořený dvanácti běžnými Australany. Dokáže červený tým Aspirantů v soubojích o imunitu a odměny konkurovat modrému týmu Šampiónů, ve kterém se představí například hvězda Ligy australského fotbalu, válečný veterán z války v Afghánistánu, olympijská vítězka v akrobatickém lyžování nebo legenda ženského olympijského plavání? A kdo ze soutěžících si po padesáti dnech strávených na opuštěném ostrově nakonec odnese titul pátého australského Survivora spolu s odměnou 500 000 australských dolarů? Úvodní epizodu reality show Survivor Austrálie sledujte na Voyo už tento pátek.

Pátá řada Survoru Austrálie startuje exkluzivně na Voyo už v pátek, 29. dubna. 2022. Další díly úspěšné reality show plné adrenalinu budu předplatitelé Voyo moci sledovat vždy v úterý a v pátek. 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .