Volné vysílání programu Golf Channel v době prestižního golfového turnaje

The Players Championship představuje jeden z vrcholů prestižní americké PGA Tour. Atraktivního turnaje se účastní celá golfová špička. Díky tomu mohou diváci sledovat volné vysílání programu Golf Channel od čtvrtka 10. května do neděle 13. května. Volné vysílání avizuje operátor DIGI TV.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Vrací se ikona golfu Tiger Woods

Turnaj The Players Championship je často označován jako pátý neoficiální Major sezony, a to nejen kvalitou účastníků, ale též výší vyplácených odměn pro hráče. Hřiště TPC Sawgrass navíc dodává turnaji na atraktivitě svou sedmnáctou ostrovní jamkou, která dokáže často pořádně zamíchat s pořadím. Věříme, že si zákazníci DIGI TV turnaj s hvězdným obsazením užijí. Na greeny se navíc vrací ikona golfu Tiger Woods,“ láká ke sledování turnaje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Golf Channel je standardně dostupný na satelitní DIGI TV či televizi přes internet ve sportovních balíčcích a v MAXI balíčku. Volné vysílání, v tomto případě tzv. „free to view“ znamená, že jej uvidí i diváci, kteří mají předplacené pouze nižší programové balíčky.

Vysvětlení volného vysílání FTV

Pro sledování tohoto promo vysílání tedy musíte být klientem satelitního či IPTV operátora, který jej nabízí. Tím se free-to-view (FTV) liší od jiného podobného pojmu „free to air“ (FTA).

V případě free to air se jedná o nekódované vysílání, které mohou sledovat všichni satelitní diváci – tedy i neklienti. Free to view se však vysílá kódovaně (kryptovane) a dostane se pouze k těm, kdo mají alespoň základní předplatné nejnižšího programového balíčku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .