Turnaj MS v hokeji 2018 odstartoval. ČT sport odvysílá 53 zápasů, další na internetu

Mistrovství světa v ledním hokeji hostí poprvé v historii Dánsko. Program ČT sport odvysílá 53 zápasů, o dva méně než před rokem. Všech 64 utkání budou mít diváci k dispozici na webu CTsport.cz a v HbbTV aplikaci České televize.

Maskot Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 v Dánsku dostal jméno Duckly. Foto: IIHF.com

Maskot Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 v Dánsku dostal jméno Duckly. Foto: IIHF.com

Martin Procházka poprvé v roli spolukomentátora

Česká televize bude mít studio v dějišti turnaje v Kodani, kde hraje český národní tým ve skupině A. „Všechny zápasy, ať už v televizi, nebo na webových stránkách, budou s původním komentářem,“ říká výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Zápasy v Kodani provedou diváky Robert Záruba a Tomáš Jílek s experty Milanem Antošem a Davidem Pospíšilem. Z druhého stadionu, v Herningu, se budou hlásit Michal Dusík a Ondřej Zamazal, které poprvé na světovém šampionátu doplní Martin Procházka.

Čtyřnásobný mistr světa a olympijský vítěz s námi tento rok poprvé v roli spolukomentátora provází diváky českou extraligou a nyní přidá své odborné postřehy i na mistrovském turnaji,“ upřesňuje autor projektu MS 2018 Robert Záruba.

Marek Sýkora se vrací do týmu glosátorů. Loni chtěl skončit

Studio mistrovství světa mají na starosti Jiří Hölzel a Robert Záruba. V sestavě glosátorů ani letos nechybí Marek Sýkora. Ten loni avizoval, že nehodlá dále spolupracovat v pozici experta. Nakonec se rozhodl s Českou televizí spolupracovat i nadále.

Reportérka Darina Vymětalíková bude program zásobovat rozhovory s hráči českého národního týmu a také dalších mužstev šampionátu.

Všech čtyřiašedesát zápasů nabídne komentovaným přímým přenosem web www.ctsport.cz.

Na sociálních sítích budeme mapovat národní tým. Přineseme ukázky z tréninků, ze zázemí hokejistů i z kabiny českého týmu. Zároveň divákům přiblížíme zákulisí celého šampionátu i atmosféru před stadiony,“ doplňuje vedoucí redaktor portálu ctsport.cz Jiří Kalemba.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Český tým na MS v hokeji 2018

Přinášíme přehled všech zápasů českého týmu na Mistrovství světa v ledním hokeji 2018. Čeští hokejisté odehrají své zápasy v základní skupině A v Royal Arena v Kodani. Přinášíme plán všech zápasů.

....

ČT sport nabídne hokejové studio každý hrací den

Jako obvykle začal hokejový šampionát první květnový pátek, letos v 16 hodin atraktivním derby Kanada-USA. Kanadský tým v zápase neudržel dvoubrankové vedení a prohrál 4:5 po nájezdech.

Český tým zahajuje své působení na turnaji v sobotu 5. května derby zápasem se Slovenskem.

Česká televize plánuje vysílat Studio MS každý hrací den, většinou od 16 hodin souvisle až do 23:15, resp. 23:40.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .