Vladimír Železný zřejmě skončil ve vedení televize Barrandov

vladimir-zelezny-651

Nejznámější televizní ředitel v devadesátých letech Vladimír Železný už není ředitelem televize Barrandov. Tvrdí to server Digizone.cz s odvoláním na zdroj obeznámený se situací uvnitř stanice. Barrandov ani skupina Empresa zatím situaci nekomentovaly.

Informaci od Digizone.cz převzala řada on-line médií. Televize však zatím tuto zprávu nepotvrdila a nepřevzal ji ani web Týden.cz, který má s televizí Barrandov stejného majitele. Podle původní informace mělo dojít společně s odchodem Železného i k odvolání programové ředitelky Markéty Zahradníkové. Novou ředitelkou televize má být Marcela Hrdá, místopředsedkyně vydavatelské skupiny Empresa Media. Obě skupiny včetně TV Barrandov kontroluje mediální podnikatel Jaromír Soukup.

Pokud se tato informace potvrdí, znamenalo by to, že Železný končí ve vedení Barrandova po pěti měsících a jen třináct dní poté, co televize nasadila programové novinky právě pod jeho vedením. V tomto případě by šlo o velmi překvapivý krok, který lze vysvětlit snad jen ostrým názorovým nesouladem Železného a Soukupa v klíčových otázkách vedení televize Barrandov.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .