Vladimír Železný stále nepotvrdil svůj případný odchod z TV Barrandov

Vladimír Železný, foto: repro TV Barrandov

Vladimír Železný, foto: repro TV Barrandov

Ředitel televize Barrandov Vladimír Železný se stále nevyjádřil k tomu, zda skutečně opouští televizi Barrandov, nebo zda zůstane. Svůj pravidelný sobotní pořad předtočil před dvěma týdny, takže se s diváky neloučil.

Na druhou stranu je celkem pochopitelné, že kdyby televizi Barrandov měl opustit, že by jeho pořad byl záhy nahrazen. Zatím se tak nestalo, televize v sobotu odvysílala standardně naplánovaný díl, tudíž je zřejmé, že majitel televize Jaromír Soukup může odchod Železného ještě přehodnotit. Na druhou stranu, když server Digizone.cz přišel s informací o konci Vladimíra Železného, odvolával se na několik nezávislých zdrojů obeznámených se situací. Sám Železný měl svůj odchod potvrdit v tomto týdnu. Zatím se tak nestalo.

Odchod kdysi respektovaného televizního manažera by však nedával smysl. Za pět měsíců, co je ve funkci, se nemohla jeho práce projevit na výsledcích televize. Nový program částečně v režii Železného je ve vysílání teprve 18 dní a tudíž nelze zatím očekávat razantní zvýšení sledovanosti.

Paradoxně, místo odchodu Železného byl potvrzen jiný významný odchod manažera. V televizi Prima skončil dosavadní šéf Martin Konrád, nahrazen byl svým předchůdcem Markem Singerem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .